Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

We Own This City

Featured Replies

6 hours ago, ultra plasticni said:

Dosta je jalovo ovo, slabo ima ulice

 

Isti utisak. Odgledao juče obe.

Samo šamaraju sa godinama napred nazad.

  • Replies 92
  • Views 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lezilebovich
    Lezilebovich

    srce mi zaigralo kad sam video Slim Charlesa   Prva epizoda je bila polaganje temelja, ništa specijalno zanimljivo - čisto da se upoznamo sa likovima i situacijom.

  • Wire je slowburn serija, pa još 13 epizoda, takve danas (nažalost) ne prave jer baš teško prolaze. Trka je i frka svakodnevno za streaming service platišama, ako ne ispucaš adute u prve 2-3 epizode pr

  • Hamlet Strašni
    Hamlet Strašni

    Гледао сам недавно врхунску совјетску шпијунску серију 17 тренутака пролећа. Серија је из седамдесетих и нема шансе да би се сада гледала. Епизоде трају више од једног сата, доста објашњавања историјс

Pa ovo nije bas prica o ulici. Ili makar ne na onaj nacin. VI biste da ne lici na Vajer, ali da bude kao Vajer :D 

On 4.5.2022. at 20:19, Sludge Factory said:

Pa ovo nije bas prica o ulici. Ili makar ne na onaj nacin. VI biste da ne lici na Vajer, ali da bude kao Vajer :D 


Homicide team, kakva Žica 

 

Spoiler

3,2,1…

 




Homicide team, kakva Žica 
 


Znaš znanje.







... Shiit has hit the fan

Da, i meni je lično draži Homicide nego Wire. Jedino mi je Show me a hero bio bezveze od svih Simonovih serija.

Ovo ću gledati kad se nakupi, mrzi me da čekam epizodu jednom nedeljno.

Meni je ovaj glavni lik apsolutna tragedija u odnosu na sve Homicide i Wire likove. Kao nešto žmiri...

5 hours ago, igoraki said:

Jedino mi je Show me a hero bio bezveze od svih Simonovih serija.

 

Meni npr ta serija bila odlicna, bukvalno sam poceo da placem na kraju, tokom poslednje epizode. Nabija nekako neosetno pritisak i emocije i onda hop, zvekne te niotkuda.

 

Nisam gledao jedino Zaveru protiv Amerike i Deuce drugu i trecu sezonu.

uh, odlicna je show me a hero, a post-wire simona ni ne obozavam mimo nje

Nije bas lako pratiti ova tri vremenska perioda. 
 

 

inace, ako je ovo stvarno policija u usa, a nema razloga da nije - tamo je bas pakao za siromasne crnce

15 hours ago, morgana said:

uh, odlicna je show me a hero, a post-wire simona ni ne obozavam mimo nje

Meni je Treme fantastična, za nokat slabija od Wire, klasičan Simons + muzika New Orleansa, ko nije gleadao topla preporuka, Generation Kill i Deuce isto jako, jako dobre serije. Baš me čudi da ti se nijedna nije dopala.

 

18 hours ago, Sludge Factory said:

 

Meni npr ta serija bila odlicna, bukvalno sam poceo da placem na kraju, tokom poslednje epizode. Nabija nekako neosetno pritisak i emocije i onda hop, zvekne te niotkuda.

Nisam gledao jedino Zaveru protiv Amerike i Deuce drugu i trecu sezonu.

Jeste tužno, pogotovo ta scena na groblju, ali nije mi nešto leglo, prve dve epizode su mi i držale pažnju, posle sam nekako izgubio interesovanje za to šta se dešava...možda pogledam ponovo, da vidim kako će da mi legne na drugu loptu.

treme mi je gledljiva i istovremeno iritantna, deuce osrednja, generation kill ozbiljno precijenjena ali ok, kompaktna i smislena. da nisu simonove odustala bih od njih mnogo ranije ali ajde kao da dam sansu. jako usiljena naracija, a sva u okviru jednog tipa, doslovno zivot na konto wire slave. 

od zavjere protiv amerike sam bas rano odustala.

Edited by morgana

22 hours ago, morgana said:

treme mi je gledljiva i istovremeno iritantna, deuce osrednja, generation kill ozbiljno precijenjena ali ok, kompaktna i smislena. da nisu simonove odustala bih od njih mnogo ranije ali ajde kao da dam sansu. jako usiljena naracija, a sva u okviru jednog tipa, doslovno zivot na konto wire slave. 

od zavjere protiv amerike sam bas rano odustala.

 

Ni meni nije jasno na šta su pppovci odlepili?

4 hours ago, John Coltrane said:

 

Ni meni nije jasno na šta su pppovci odlepili?

Serija, ono... za ubijanje vremena. Opet jedna od stvari koju smo žena i ja mogli da gledamo zajedno tako da nisam objektivan. Treme kida, to je već ozbiljna stvar.

Mene je Treme kupila kako je odmicala, baš me uvukla u likove...







... Shiit has hit the fan

Ma kida serija baš je kompleksna

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.