Jump to content
IGNORED

Правни факултети, живот и судбина


Hamlet Strašni

Recommended Posts

Bilo je govorkanja na tu temu kada je on u pitanju (da se razumemo, ne samo za njega). Generalno mi je uvek odavao odvratan utisak, prosto je delovao kao osoba koja voli da ponižava ljude i uživa u svojoj moći. Lično nisam imao loša iskustva sa njim, a dva ispita sam položio kod njega (jedan na osnovnim jedan na master studijama), ali uvek sam imao užasan vajb kad je on u pitanju.

 

Nažalost (po žrtvu, ne po njega), kad sam ovo čuo i video, nije mi bilo nezamislivo da je tako nešto uradio. 

Link to comment
2 hours ago, keitel said:

 

Mislim da nema.

 

Cimer mi je prije dvadesetak godina studirao pravni i u to vrijeme imao sam kontakt sa tom njegovom ekipom sa faksa. Ja sam stekao utisak da svi oni znaju imena likova, među kojima se isticao ovaj gmaz, koji iskorištavaju svoj položaj na fakultetu u zamjenu za seksualne usluge. Mene sad interesuje je li to stvarno bilo tako, ili su oni samo bili bolje upućeni od ostalih?

Pa nije pedofilija imanje odnosa sa punoletnim studentima, jeste nemoralno ali nije ovo o čemu se priča. 

Moja svekrva je studirala sa Antićem, kaže da su svi mislili da je gej. Posle se oženio i zasnovao porodicu ali kapiram da je to bilo pod moranje u to vreme kako bi napravio paravan. Jedno je prikriveni homoseksualac a sasvim drugo incestoidni pedofil. 

 

Ja ga nisam podnosila zbog SRS i otvorene mizoginije ali priznajem da nisam ni pomišljala da je u ovom nastranom spektru. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Pa nije pedofilija imanje odnosa sa punoletnim studentima, jeste nemoralno ali nije ovo o čemu se priča. 

 

Nisam ni poredio te dvije stvari, nego ih stavio u kontekst. Ono što je postavljeno pitanje iznad bilo, da li nekoga ovako nešto iznenađuje i zašto ne, iako je najveća gadost koja se može zamisliti.

Link to comment

Jasno mi je, a i sam donekle odgovaraš sebi. To je prosto tolika gadost da ljudi blokiraju svaku pomisao na to i izbegavaju da je učitavaju i najgorim naprijateljima. Poludeli bismo kad bismo išli kroz život tako što bismo svaku osobu na koju naiđemo tretirali kao potencijalnog pedofila. 

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Moća said:

Mi u Kg smo izgleda gospoda za vas iz Bg emoji38.pngol:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Pfff. Kod nas nisu pohapsili pola faksa zbog kupoprodaje diploma

Link to comment
51 minutes ago, Valkyrie said:

Pa nije pedofilija imanje odnosa sa punoletnim studentima, jeste nemoralno ali nije ovo o čemu se priča. 

Moja svekrva je studirala sa Antićem, kaže da su svi mislili da je gej. Posle se oženio i zasnovao porodicu ali kapiram da je to bilo pod moranje u to vreme kako bi napravio paravan. Jedno je prikriveni homoseksualac a sasvim drugo incestoidni pedofil. 

 

Ja ga nisam podnosila zbog SRS i otvorene mizoginije ali priznajem da nisam ni pomišljala da je u ovom nastranom spektru. 

Sve se slažem.

Na drugom topiku sam napisala da je meni uvek odavao utisak nekoga ko više voli muško, nego žensko. I uvek sam smatrala da je otvorena mizigonija, samo maska, za druge sklonosti. 

Takođe, iako nikada nisam pomislila da je incestualni pedofil uopšte nisam ni iznenađena, ni šokirana. 

Pakao je malo za njega.

  • +1 4
Link to comment
17 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Pfff. Kod nas nisu pohapsili pola faksa zbog kupoprodaje diploma

 

16 minutes ago, Moća said:

Kod vas teli da hapse zbog pedofilije al ne stignu sami se vasi resavaju.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Opa, novo rivalstvo na forumu. BG Pravni vs KG Pravni.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
Ма какви. То би било као да кажеш нови дерби Звезда - Чукарички :nobles:
Nisi ni svestan koliko si u pravu [emoji38]
Sa jedne strane mali klub koji se bori za sebe a sa druge strane veliki klub sa svo drzavnom, politickom i finansijskom pomocu koja ga odrzava tu gde jeste a ciji clanovi uprave zajedno treba da idu na 200 godina robije. [emoji38]ol:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...