Jump to content
IGNORED

MUBI


Krampa

Recommended Posts

Za one koji vole filmove. Znaci filmove. 

Preporuke, recenzije i kritike filmova sa Mubi-a.

Imate 7 dana dzaba upada a i mislim da mozete nekoga preporuciti pa taj isti dobije mjesec dana besplatnog pristupa. U svakom slucaju vrijedi.

 

Evo jedna preporuka za one koji nisu gledali. 

 

Here and Elsewhere. (ICI ET AILLEURS)

Directed by Jean-Luc Godard, Jean-Pierre Gorin, Groupe Dziga Vertov, Anne-Marie Miéville

France, 1976

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Bukvalno sam juče pretraživao forum po ovom pitanju. Doduše, ja se navadio na Criterion Channel, mislim da će mi ovo biti omiljeni striming servis dok ne izgustiram sve. 

Link to comment
5 hours ago, Fakundo Sava said:

MojOFF 

 

Ima dosta dobrih filmova i serija,mesec dana besplatno 

Nisam još proverio kako radi 

 

https://mojoff.net 

 

meni odbija registraciju tj. pokušaj da se pretplatim već nekoliko puta!?

a imaju taze sa faf-a drive my car i memoria.

 

mubi sam imao mesec dana ali sam odustao jer izgleda imaju različitu ponudu po regionima, u srbiji skoro ništa novije ne može da se gleda.

Link to comment
  • 2 years later...

registrovao se juče, pa ćemo da vidimo. Zapravo sam tražio nešto ovako nedavno, nemam pojma zašto nisam našao. Posle je 13-14e mesečno, ali je 9e ako se uplati za celu godinu. Za njih super potez, efektnije nego da plaćaju reklame.

Link to comment

iz tekuce ponude, zero fucks given je solidan (mada mislim da se nece svidjeti svima), spor i melanholican, a glavna glumica je odlicna

 

 

Edited by morgana
Link to comment

pre nego što uplatite makar i 1 dolar treba da proverite da li koristite browser koji je kompatibilan sa mubi zahtevima. posebno se odnosi na one sa mac-ovima.

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

pre nego što uplatite makar i 1 dolar treba da proverite da li koristite browser koji je kompatibilan sa mubi zahtevima. posebno se odnosi na one sa mac-ovima.

 

Koji brauzer radi/ne radi?

 

Mada, ja teram kroz Apple TV, imaju svoj app tamo.

Link to comment

gledao večeras prvi film, genijalni dokumentarac petera bogdanovicha o basteru kitonu.

 

ovo je otplatilo i preplatilo pretplatu, sve ostalo dolazi kao bonus.

 

saću gledam tilva roš dok ne zaspim... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...