Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

I sad kazna za Sainza a ne računamo ništa posle reseta.

Kaznu je zaslužio, nema dileme.

Ali kako računaju nešto posle reseta a zapravo nas vraćaju na stanje pre reseta.

Nema smisla.

Link to comment

Obradovah se kad sam video Botasa na 9. mestu, ali onda ... moze li mi neko pojasniti odluku ? Kako se priznaju rezultati od pre poslednjeg restarta, a alpina nema i sajnc je kaznjen za nesto sto se ne racuna ?

 

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Lakrdija, formula je duboko zagazila u pogrešan smer. Prvo, pravilo sa menjanjem pneumatika kod Red flaga jednostavno mora da se promeni i to kolko tokom sezone ako je moguće. Drugo, ovi stojeći restarti na kraju trke, pa nemam reči. Ispričano je sve i u prenosu, razumem kad se na startu desi frka pa opet da startuju iz mesta, ali u kasnijim fazama trke to mora da bude iza SC, prvo što je tako mnogo više fer da se uzme u obzir u većoj meri učinak u trci do tada, drugo što se izbegavaju haosi ili ne daj bože neka tragedija. Nadam se da ima neko razuman u rukovodstvu FIA ko će usmeriti stvari na pravi kolosek.

Iz trke Hulk mi je ponajbolji utisak, držao tempo celu trku, Gasly isto.

  • +1 4
Link to comment

Kako su sjebali stazu, kao Imolu :frust:

Jesu sirili izlaz iz prve, trece i seste krivine? Pice tuda k'o sumanuti, a pre se kocilo ostro. I onu sikanu u sred staze su skinuli, a zaostrili™ onu pretposlednju desnu posle pravca
 

Link to comment
  • 3 weeks later...

To i mene brine, nisu ni sad uspeli da reše. I Stroll i Alonso su imali probleme, i nisu se baš proveli u SQ3, Albon ispred njih.

 

Izgleda da imaju novo zadnje krilo, i da ima neki bag sa DRS-om.

Edited by fillex
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...