April 4, 20251 yr Ovom veselniku od komentatora (Uroš Pavlović) izgleda nije do kraja poznato značenje sintagme "prolazno vreme", jer su za njega sva vremena prolazna, uključujući i ono na kraju kruga. Na stranu što sam se osećao dovoljno posranim gledajući F1 na qrčevoj Areni, biće ovo dugo i mučno neprijateljstvo.
April 4, 20251 yr 1 hour ago, simetrije said:Ovom veselniku od komentatora (Uroš Pavlović) izgleda nije do kraja poznato značenje sintagme "prolazno vreme", jer su za njega sva vremena prolazna, uključujući i ono na kraju kruga.Na stranu što sam se osećao dovoljno posranim gledajući F1 na qrčevoj Areni, biće ovo dugo i mučno neprijateljstvo.zasto gledati F1 bilo gde osim na sky sports. ljudi rade fenomenalan posao godinama vec. zivela piraterija i streaming
April 4, 20251 yr 2 hours ago, simetrije said:Ovom veselniku od komentatora (Uroš Pavlović) izgleda nije do kraja poznato značenje sintagme "prolazno vreme", jer su za njega sva vremena prolazna, uključujući i ono na kraju kruga.Na stranu što sam se osećao dovoljno posranim gledajući F1 na qrčevoj Areni, biće ovo dugo i mučno neprijateljstvo.F1 TV, 65 evra godišnje i nemaš problema.
April 4, 20251 yr 1 hour ago, banecare1 said:zasto gledati F1 bilo gde osim na sky sports. ljudi rade fenomenalan posao godinama vec. zivela piraterija i streamingPrenosi na SK su bili dobri, stvarno su ljudi ziveli taj sport. Pogotovo jer je zajebano za komentarisanje, ne mozes samo ziheraski da prenosis ono sto se desava na terenu
April 4, 20251 yr Mrtvaka dva, plus prenose kao da većina ljudi prvi put gleda F1, pa nešto pokušavaju da objasne tobože. 2025. i moramo da slušamo šta znače zeleni, žuti i ljubičasti sektori F1 TV kuca na vrata.
April 4, 20251 yr 10 hours ago, JPM said:F1 TV, 65 evra godišnje i nemaš problema.Da li može da se kupi premium pretplata što nosi do 6 uređaja, pa da se deli šifra da ispadne povoljnije ? Kao Eon npr.
April 4, 20251 yr 15 minutes ago, stajebrebilo said:Da li može da se kupi premium pretplata što nosi do 6 uređaja, pa da se deli šifra da ispadne povoljnije ? Kao Eon npr.Nisam probao u isto vreme da gledam ja i neko na drugoj lokaciji. U okviru moje kucne mreze moze 6 uredjaja odjednom.
April 4, 20251 yr Da mi je neko rekao da ce mi biti zao sto ne cujem Prdjana i Savla...LM, proradila mi internet kartica, Liberty Media zaradice od mene €65 ove godine.
April 5, 20251 yr Ne znam da li me nervira sto je na Areni, ali ovi komentatori su uzasni i deluje da samo izgovaraju najociglednije stvari, pratimo ovog ili onog, moraju popraviti vremena, ovi su u x sekundi ....
April 5, 20251 yr Max epski, Yuki očekivano. Prijatno me iznenađuje Albon, mislim da će Sainzu ipak trebati vremena da se navikne na bolid i da krene da daje maksimum.
April 5, 20251 yr 2 hours ago, Lezilebovich said:Ne znam da li me nervira sto je na Areni, ali ovi komentatori su uzasni i deluje da samo izgovaraju najociglednije stvari, pratimo ovog ili onog, moraju popraviti vremena, ovi su u x sekundi ....Sto bi zapravo bilo u redu jet pocinju da rade nesto sto do sad nisu, a oni nastupaju kao da su jebeni Mari Voker, a zvuce kao botovske masine. Uz sve mane, Srdjan i Pavle su bili autenticni likovi. LM, danas uplacujem F1TV. Jel sve funkcionise kako treba, ne treba neki VPN ili tako nesto?
April 5, 20251 yr F1TV radi super, ja već par godina koristim. Ne treba VPN, sve regularno, otvori se nalog, platiš karticom.
Create an account or sign in to comment