Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

Lewis, Max i Fernando ne bi nikad popustili da su bili na mestu Landa.

  • +1 1
Link to comment

Hana Schitz je bojim se dobila žuti karton danas. Realno su Maxa izjebali sa taktikom, imao je pace za 3. mesto minimum, a nije puno zaostajao ni za Mekovima.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Lewis, Max i Fernando ne bi nikad popustili da su bili na mestu Landa.

 

Izgleda da je previše dobar dečko za ovako nešto. Mislio sam da je malo pustio muda sa onom borbom protiv Maksa, ali ne može čovek protiv sebe...

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, ducca said:

Hana Schitz je bojim se dobila žuti karton danas. Realno su Maxa izjebali sa taktikom, imao je pace za 3. mesto minimum, a nije puno zaostajao ni za Mekovima.


danas su se ova dvojica nasrala za sve pare, posebno Srki… skacu vrlo cesto sami sebi u usta i totalno su kontradiktorni tj. nedosledni ali su me danas iznervirali. Nije propustao priliku da naglasi Hanu Smic kad god spomene rec strategija RB-a do sada nikad a danas nista - da ne kvari jednu od svojih hiljadu mini pricica i sintagmi. 
 

inace znaju da kenjaju i da se prave da su najpametniji na ovom svetu ali danas su prevrsili svaku meru. 
 

i o 2012oj godini i mclaren jedan-dva. Nije se desilo od tad? Zaista?

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Lewis, Max i Fernando ne bi nikad popustili da su bili na mestu Landa.

shumi bi

Link to comment
3 hours ago, Guuundogan said:


danas su se ova dvojica nasrala za sve pare, posebno Srki… skacu vrlo cesto sami sebi u usta i totalno su kontradiktorni tj. nedosledni ali su me danas iznervirali. Nije propustao priliku da naglasi Hanu Smic kad god spomene rec strategija RB-a do sada nikad a danas nista - da ne kvari jednu od svojih hiljadu mini pricica i sintagmi. 
 

inace znaju da kenjaju i da se prave da su najpametniji na ovom svetu ali danas su prevrsili svaku meru. 
 

i o 2012oj godini i mclaren jedan-dva. Nije se desilo od tad? Zaista?

 


Bio je onaj jedan kadar na nju kad je složila neku facu kao da će da zaplače, mislim da su tu već svi skapirali da su usrali. Max ako se okrene protiv nje bojim se da može najebati. Činjenica jeste da je radila sjajan posao kad su bili dominantni, ali vreme je da podigne igru na viši nivo u ovim novim okolnostima.

 

Btw kad smo kod skorašnjijih Mekovih 1-2, pada mi na pamet 2021. kad je Ricc uzeo Moncu, tad je bila naredba Landu da drži P2 do kraja iako je imao bolji tempo (ne sećam se da je pomenuto u prenosu).

Edited by ducca
Link to comment
24 minutes ago, ducca said:


Bio je onaj jedan kadar na nju kad je složila neku facu kao da će da zaplače, mislim da su tu već svi skapirali da su usrali. Max ako se okrene protiv nje bojim se da može najebati. Činjenica jeste da je radila sjajan posao kad su bili dominantni, ali vreme je da podigne igru na viši nivo u ovim novim okolnostima.

 

Btw kad smo kod skorašnjijih Mekovih 1-2, pada mi na pamet 2021. kad je Ricc uzeo Moncu, tad je bila naredba Landu da drži P2 do kraja iako je imao bolji tempo (ne sećam se da je pomenuto u prenosu).

 

ma da… ja mislim na ono “ova mlada dama koju vidite je hana smic mozak strategije red bula koja besprekorno radi svoj posao bla bla” - sto je tacno da se razumemo i normalno je da se nekad pogresi nego samo komentarisem njih kao komentatore… “pozdrav za hasana” “ hasan je car” jebo vas hasan u redu je… ne moramo to da cujemo svaki podcast i svaki drugi prenos… “newey genije” - jeste, ali brate smoriste vise… Srki mnogo voli da izgovara neke “senzacije” i pretpostavke, Paja je najpametniji covek na svetu.
 

Pominjao je Srki da mclaren nije bio u ovoj situaciji jos od 2012e i bas na tu rikardovu pobedu sam mislio kada sam pitao… danas im je izgleda bila neklimatizovana kabina za prenos, ne znam. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...