Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

slazem se, kad je i ovakav rb/max uspeo da bude ispred svih, i to celog vikenda

Link to comment

Ferari i McLaren su tu, Max jeste imao oštećenje poda ali ni pre toga nije pobegao ne znam koliko, Ferari donosi upgrade u Imoli, biće to ok čini mi se, nije da Max neće uzeti titulu ali biće zanimljivih trka sigurno. Kuknjava stop!

  • +1 2
Link to comment

Bilo bi lepo, ali daleko od toga da je veca verovatnoca da cemo umesto surove Maxove dominacije gledati zanimljive trke i borbu za pobede. Kad god neka ekipa najavi upgrade to cini da bi malo nalozili navijace, kao da druge ekipe takodje ne donose poboljsanja. Ne sede u RB-u skrstenih ruku, tako da sumnjam da ce se bitno promeniti odnos snaga do kraja sezone. Jedino ovako neke nepredvidjene okolnosti kada se dese, pa da se zakuva malo. Sto rekose juce u prenosu, kad nema Latifija makar neka korist od Sargeanta. On, Stroll, ludi Magnussen da naprave neki picvajz pa da imamo SC. Steta sto se ovaj Yuki sabrao, nekada si i na njega mogao da racunas da ce izazvati SC..

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Meni deluje da je gap manji, Mekovi su prethodnih godina lepo napredovali sa unapredjenjima tokom sezone a počinjali iste katastrofalno, ove su dobro krenuli tako da se nadam da tu ima prostora da se još približe Red Bullu. U martu je već upisano 20 pobeda Maxu, ako ne i više, a već imamo još dva pobednika, svakako je bolja situacija nego što se bilo ko nadao. Nije da ćemo imati 2021. ali biće valjda više uzbudjenja nego prošle.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Fred je generalno dobar zajebant. Volim da cujem njegove opservacije posle trke, uvek bude zanimljivo..

Link to comment

Meni je ova trka baš dobro izgledala u prenosu. Bolidi su izgledali brzi, stalno su bili neki dueli na stazi. Baš je delovalo kao dobra zabava. Nek se nastavi ovako. 

  • +1 2
Link to comment

Dobro mu se slaze ten sa bojama Meka. Tako se postuje domacin..

  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)

Izgleda da su u Alpini napravljene zamene ljudi koji su otišli iz tima. Interesantno da su svi karijere započeli u Rendži, odnosno Enstonu i sada se vraćaju.

 

David Sanchez - zamena za Pat Frya i Herrmana

Jonathan Wheatley trenutno sportski direktor u Red Bull- zamena za Szafnauera.

Michael Broadhurst jedan od glavnih ljudi za aerodinamiku u Red Bullu umesto Dirk de Beera. Sa njim dolaze još dvojica aerodinamičara iz Red Bulla kako je najavljeno.

Edited by alpiner
  • +1 1
Link to comment

Ja bih ozbiljno pojurio Sainza. Famin je saradjivao sa Sainz Sr, nadam se da je makar kontakt ostvaren i da je poslata ponuda..

Link to comment

Da sigurno je bilo priče.  Kod nas je napravljena ozbiljna čistka pa smo opet na početku, ali meni Audi trenutno izgleda mnogo neozbiljnije. Nisam pročitao da puno inženjera prelazi u Hinwil, a oni treba da izađu sa prvim autom na stazu za 20 meseci. Verovatno zato i Jr rasteže odluku. I samo da se zna, Hulk je bio brži od njega u Rendži 2018.

U Mercedesu ima smisla samo dok ne dođe mali Antonelli, znači godina ili dve. Ovo mesto će mislim dobiti Ocon. On nije Alpinin ili Mercedesov vozač, on je Totov vozač.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...