Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zivim u do bola sebičnom društvu, koje ne vidi dalje od u se, na se i poda se

 

To jesmo mi, bas takvi kakve si opisao. Odlicno zivimo s obzirom na to kakvi smo. 

  • +1 6
Link to comment
52 minutes ago, Zli Gli said:

Bora Djordjevic (koji je dobio manje hejta od Djokovica, neverovatno)

 


Ja kad sam se rodio/opasuljio on je vec bio slepac. :D To je datost™.

Link to comment



 
Kako mozes da pretpostavis da ne bi bilo nista ako je vakcina izazvala takav problem, a ona izaziva probleme 10000 puta redje nego sam virus? To sto je neko mlad i zdrav ne znaci da nije sklon jako zajebanoj kovid slici. Cuo sam za ljude mladje od tebe i mene savrsenog zdravlja koji su zavrsavali u bolnici (znam za jednog oficira 1987 godiste koji je umro). Ti mozes na sve da udaris kontra argument, ali nije sve isto logicno.


Kako ti mozes da znas kakav efekat ima vakcina na druge ljude i kako bi na te iste uticao virus? Ne kontam, drzao si svecu prilikom svih 10 milijardi doza i ispratio simptome svih ovozemaljskih zarazavanja? Tako zvucis i upravo o tome pricam, ne prihvata se nista.

Neko napise zakacio sam virus/neko blizak mi je zakacio virus, sve prolazi ok - sledi milion lajkova, citiranja, podrzavanja. Neko drugi napise kao pomenuta forumasica, zakacila sam/neko moj zakacio, i pored tri vakcine teski simptomi - taj post se preskace, nema lajkova, jedva neko da citira i napise izdrzi, bice bolje. Jako jako cudnovat babl.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Zli, tebra, mani se anegdota i sudbina ljudi koje posredno ili neposredno poznaješ. Ima čoveče statistika na uzorku od nekoliko milijardi doza pa vidi koliko su česti i koliko ozbiljni neželjeni efekti vakcina. Mislim, iskreno, ovo je bruka i sramota kakve argumente daješ. Tvoj ujak kockar i alkos se raspadao 5 dana, drugarica sprema kao zver se guši...daj jebote. Zna se tačno u promil koliki je rizik za koji neželjeni efekat u kojoj demografskoj grupi, koga boli kurac za tvog ujaka. Usro si se, nažalost imao si pravo da biraš ovo što si preživeo umesto 2 dana pospanosti tako da je sve ok, ali nemoj da pokušavaš da ličnim utiscima poništavaš nauku. Stvarno je jadno i bedno.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment

Ja kad sam se rodio/opasuljio on je vec bio slepac. [emoji3] To je datost[emoji769].
Meni je bio gotivan u muzickom smislu, ne znam kakav je bio mimo muzike bas u detalje. On se bas bas posrao po samom sebi ali nesto imam utisak da je generalno mnogo blaze prosao, mozda zato jer je oronula bivsa pijandura pa ga ljudima zao a Novak na vrhuncu, uspeh se ne prasta. 68e03e3b9b1a46557c0d440b8c7a8143.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Kako ti mozes da znas kakav efekat ima vakcina na druge ljude i kako bi na te iste uticao virus?

 

 

Kojom magijom vakcina moze da bude opasnija od virusa? Jel umes svojim recima da objasnis i das neki argument?

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Ne kontam, drzao si svecu prilikom svih 10 milijardi doza i ispratio simptome svih ovozemaljskih zarazavanja? Tako zvucis i upravo o tome pricam, ne prihvata se nista.

 

 

 

Kako znas da je Zemlja okrugla? Kako znas da je bio Kosovski boj? E tako ti zvucis.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment



Zli, tebra, mani se anegdota i sudbina ljudi koje posredno ili neposredno poznaješ. Ima čoveče statistika na uzorku od nekoliko milijardi doza pa vidi koliko su česti i koliko ozbiljni neželjeni efekti vakcina. Mislim, iskreno, ovo je bruka i sramota kakve argumente daješ. Tvoj ujak kockar i alkos se raspadao 5 dana, drugarica sprema kao zver se guši...daj jebote. Zna se tačno u promil koliki je rizik za koji neželjeni efekat u kojoj demografskoj grupi, koga boli kurac za tvog ujaka. Usro si se, nažalost imao si pravo da biraš ovo što si preživeo umesto 2 dana pospanosti tako da je sve ok, ali nemoj da pokušavaš da ličnim utiscima poništavaš nauku. Stvarno je jadno i bedno.


Buraz, koje sam proziveo? Jesi ti citao moje utiske tamo ili lupetas tako kao klasican sektas? I mene boli kurac za mog ujaka, dok mi za tebe seva paja npr.

Kad smo kod demografskih grupa, i moja baba je zvanicno umrla od korone a imala je 728 pridruzenih bolesti. Keva je isla svaki dan tamo 1 ili 2 puta jer baba je morala da cisti, da joj menja pelene i jos kojesta, patnja od 5+ godina nakon sto je slomila kuk. Jel jedina koja je jednom i po nogom bila u grobu a umrla od korone? Nije. Imao sam informacije iz prve ruke o pacijentima koji su lezali zbog korone i umrlima, vakcinisanima i nevakcinisanima. Jel odnos bio 99:1? Ni blizu. Mislim, nije sve tako crno i belo bas, mani se price o statistici.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

 

2 minutes ago, Meazza said:

 

Kako znas da je Zemlja okrugla? Kako znas da je bio Kosovski boj? E tako ti zvucis.

E baš to. Leteo njegov ujak avionom i prijavio da horizont nije zakrivljen.  Potvrdila i drugarica koja je letela na triatlon u Irsku. Ima para, ide kod najboljeg oftamologa tako da joj vid sigurno u redu.

  • +1 1
Link to comment
 
Kojom magijom vakcina moze da bude opasnija od virusa? Jel umes svojim recima da objasnis i das neki argument?
 
 
Naravno da ne, niti sam to ikad rekao. Samo kazem da je daleko od savrsene po bilo kom pitanju, sto se ovde masovno porice.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Naravno da ne, niti sam to ikad rekao. Samo kazem da je daleko od savrsene po bilo kom pitanju, sto se ovde masovno porice.

 

Ako vakcina nije i ne moze da bude opasnija od virusa onda bi tvoja drugarica jos gore prosla od virusa nego od vakcine. Jel sad razumes?

Link to comment
 
E baš to. Leteo njegov ujak avionom i prijavio da horizont nije zakrivljen.  Potvrdila i drugarica koja je letela na triatlon u Irsku. Ima para, ide kod najboljeg oftamologa tako da joj vid sigurno u redu.
Ne brate, toliki sam antivakser da sve izmisljam da bi' preobratio najtvrdje provax krilo u svetu posle Australije. Bravo legendo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...