Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 hours ago, Zli Gli said:

Ne kapiras i dalje, niko o tome ne polemise kao ovde na forumu, niko se time ne zamlacuje. I pored virusa se zivi, radi, druze se ljudi koliko okolnosti dozvoljavaju. Ovde je na pomolu smak sveta, minimum.

 

 

Oces da kazes da zivot ne lici na diskusioni forum?

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment




 
Pa sad tog jednog tvog druga pomnoži sa 50.000. Jer zamisli - skoro svako od nas isto zna nekog ko je ležao u bolnici iako je mlad i zdrav. I tako dođemo do onih nekoliko hiljada koji su konstantno mesecima zauzimali krevete u svim bolnicama, a mogli su da se vakcinišu i da prebole kovid bez muke.


Jasno. Isto tako imam blisku drugaricu koja je pre druge vakcine bila jedna od najzdravijih i najspremnijih osoba koje znam, napredni amaterski ili poluprofesionalni nivo u trcanju i voznji bajsa, bas nedavno se vratila sa nekog triatlona iz Lisabona. Okacio sam nedavno skrinsot chata gde mi je napisala da odustaje od vakcina jer se gusila posle druge doze dva meseca. I onda dodje neko i napise "a jel sigurno od vakcine", kako zna da je od toga, ovo ono. Pa zna tako sto je 38+ godina zdrava i spremna kao Roki Balboa i bas nakon vakcine gusenje i svasta nesto, inace je u zestokoj lovi i ima najbolje moguce doktore na raspolaganju kad zatreba. Ujak i brat su se raspadali posle Fajzera par dana, uzeli zbog odlaska u Nemacku na sljaku, ujak kaze da nikad toliko lose nije bio a covek je pusac kockar nervozan lik inace, i prelezao deltu. Ja uopste ne sumnjam da su vakcine dobre i korisne, bar za ove ugrozene, samo je bezveze biti tako iskljuciv jer verovatno vecina nas zna bar po jednog takvog, da ne mnozimo bas sa 50 hiljada.

Sto se Djokovica tice, mozda mu je Zeremi Sardi dojavio kako je on prosao, ili ima nekog bliskog ko nije prosao sjajno. Sportisti su mahom polupani u glavu, covek ima neki svoj cudan stil zivota koji mu je ocigledno doneo veliki uspeh pa ne razumem cemu tolika histerija oko vakcine. Za Vucica je i meni bezveze ali nije ga bas direktno podrzao, verovatno je morao preko one stvari zbog necega. Sve i da nije, ja ga podrzavam iz sportskih razloga kao najboljeg naseg sportistu svih vremena koji eto bas i nije imao srece da ima normalnog caleta, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment

@Zli Gli Ali cekaj, ako je od vakcine tako nagrabusila sta bi joj tek uradio "nerazblazeni" virus? 

 

Sto se mene tice, ne samo da ne znam nikog vec nisam ni cuo da je neko imao bilo kakve probleme zbog vakcine. Bol u ruci, malaksalost, pospanost je ono sto su mi svi rekli.

Edited by Meazza
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

uopste ne sumnjam da su vakcine dobre i korisne, bar za ove ugrozene, samo je bezveze biti tako iskljuciv jer verovatno vecina nas zna bar po jednog takvog, da ne mnozimo bas sa 50 hiljada

 

 

Ja ne znam nikoga ko ima dugoročne posledice, ne kažem da ih nema al ja ne znam. Da znam ne bih baš išao ko dobar dan da se bodem i zaboravljao posle 15min da sam to i uradio.

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Hermetico said:

Ja ne znam nikoga ko ima dugoročne posledice, ne kažem da ih nema al ja ne znam. Da znam ne bih baš išao ko dobar dan da se bodem i zaboravljao posle 15min da sam to i uradio.

 

+1

Zapravo ne znam nikog ko zna nekog ko ima dugorocne posledice.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Meazza said:

 

+1

Zapravo ne znam nikog ko zna nekog ko ima dugorocne posledice.

 

nema dugorocnih posledica. posle 4-6 nedelja je vakcina nestala. ako ce se nesto desiti, desice se u prvih max. 6 nedelja. to vazi za sve vakcine, ne samo za ove najnovije

Link to comment
16 minutes ago, Zli Gli said:

Za Vucica je i meni bezveze ali nije ga bas direktno podrzao, verovatno je morao preko one stvari zbog necega. 

 

 

Da se ne lazemo, da ga je podrzao najdirektnije moguce, tipa da izjavi na TV "ljudi, glasajte za Vucica" ti bi isto nalazio ovako neka opravdanja. Te nije iskren, te ne moze on to stvarno da misli, te ucenjen je, te nije on kriv sto ima glupog caleta... Smislio bi jos deset novih izgovora, procitao bi ih na netu pa bi ih i ti ponavljao. Mislim, OK je sto ga volis, ali stvarno je porazavajuca ta idolatrija, a ti izgovori vredjaju inteligenciju. Evo ja i dalje gotivim Piksija iako je jos gori Vucicevac, ali ga nigde ne pravdam. 

Edited by Meazza
  • +1 7
Link to comment

Naravno da ne bi', pao bi u mojim ocima na dno dna kao i Bora Djordjevic (koji je dobio manje hejta od Djokovica, neverovatno) i svi ostali selebritiji i poznanici. Ucitavas bezveze. A idole nikad nisam imao, najblizi tome je bio NBA igrac Vins Karter koji je igrom slucaja skroz kul lik ali bi' ga verovatno skoro jednako gotivio i da je olos jer je leteo po terenu, dakle iz sportskih razloga.




[mention=102]Zli Gli[/mention] Ali cekaj, ako je od vakcine tako nagrabusila sta bi joj tek uradio "nerazblazeni" virus? .


Nista, kao i 99.99% nas u tim godinama i dobrog zdravlja? O tome se i radi, svako na sve moze da udari pitanje i kontra argument.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Naravno da ne bi', pao bi u mojim ocima na dno dna kao i Bora Djordjevic (koji je dobio manje hejta od Djokovica, neverovatno) i svi ostali selebritiji i poznanici. Ucitavas bezveze.

 

 

Ne "ucitavam", vec pretpostavljam. Ucitavati nekome znaci da kazem da si rekao nesto sto nisi rekao. 

OK, verujem ti da ne bi bilo isto i da ga ne bi pravdao.

 

Quote

Nista, kao i 99.99% nas u tim godinama i dobrog zdravlja? O tome se i radi, svako na sve moze da udari pitanje i kontra argument.

 

Kako mozes da pretpostavis da ne bi bilo nista ako je vakcina izazvala takav problem, a ona izaziva probleme 10000 puta redje nego sam virus? To sto je neko mlad i zdrav ne znaci da nije sklon jako zajebanoj kovid slici. Cuo sam za ljude mladje od tebe i mene savrsenog zdravlja koji su zavrsavali u bolnici (znam za jednog oficira 1987 godiste koji je umro). Ti mozes na sve da udaris kontra argument, ali nije sve isto logicno.

  • +1 2
Link to comment

Da, ali to je nerealno bilo ocekivati. Kriva je drzava koja nije propisala obaveznu vakcinaciju. I drzava koja je pospesivala taj strah i glupost davanjem medijskog prostora Nestorovicu i slicnima.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

Da, ali to je nerealno bilo ocekivati. Kriva je drzava koja nije propisala obaveznu vakcinaciju. I drzava koja je pospesivala taj strah i glupost davanjem medijskog prostora Nestorovicu i slicnima.

Tu i tamo.

Najveći dio krivice otpada na državu iz razloga koje navodiš, ali nije sve u tome.

Vakcina je bilo koliko hoćeš, bilo je i medijske kampanje da se ljudi vakcinišu...ali džaba.

 

Jedan od mojih prijatelja je advokat, ozbiljna glava, vrhunski u svom poslu, omiljen u društvu, zabavan...

Ali potpuno lud kad je u pitanju korona.

Zaprasivanje, čipovanje, reko mu monah da će svi vakcinisani umrijeti u roku od 3 godine itd.

Nema načina da takve ljude navedeš na vakcinaciju. Jedino silom ali to je neka druga tema.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...