Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

8 minutes ago, pacey defender said:

Očekivano - običan PR uradak na liniji dominantnog narativa u Srbiji gde je Novak zgrešio samo zato što je svoj™. Nežni Goribor odradio zadatak korektno. Najbliže novinarstvu što se ovaj "intervju" očešao je "retko pravite neiznuđene greške" momenat realno buahaha. 

 

 

Kako bi ocenio BBC-jev intervju?

Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Ne, nego ako baš zapnu pa mu me daju ni ove ni sledeće godine da igra na grend slemovima onda će da se vakciniše na zimu. Jeste, rekao sam da mi je moje-telo-moj-hram važnije od trofeja, ali i da sam otvoren za vakcinu kada dobijem više informacija o njoj. Sada sam ih dobio, rokaj.

Da, rekao je da je otvorenog uma. Ostavio mogucnost vakcinacije ako proceni da duze nece igrati i to je to. Nista posebno nije pricao osim peglanja i nekih opstih prica da ne talasa mnogo

 

 

Link to comment

To da je otvorenog uma po pitanju buduce vakcinacije je rekao da bi malo smirio ppp populaciju, cuo je da ovde atmosfera gori do usijanja zbog njega, da je bitanga i olos u ocima elite

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Wub 1
  • Haha 7
Link to comment
On 15.2.2022. at 12:52, Heaviside said:

Što je najgore, on se do odluke o deportaciji nije oglašavao na ovaj način i odluka je bila skandalozna i onda u intervjuu u kome iznosi svoju stranu priče kaže da neće uneti to đubre u sebe ni po koju cenu i da ministar nije bio u pravu da on širi avaks propagandu :D GOAT PR-a, legenda totalna :D

 

Kako je moguce da do sada nije bilo nijedno pitanje (ili sam ja propustio) o % vakcinacije uze i sire porodice/familije? Ili su sva pitanja unapred vetovana pa izbaceno?

To mi deluje kao jedina PR curved ball koja bi mozda mogla da prodje, tipa:

 

Ja sam eto, vrhunski sportista, moje telo moj hram bla bla bla, ali znate kako, Jeca, Srdjan, Dijana i bruders svi po tri doze i cekaju cetvrti booster, svi su zdravi i veseli.

(dok u realnosti verovatno da niko do 4. kolena rodbinskih veza nije vakcinisan)

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Kako bi ocenio BBC-jev intervju?

Nisam gledao, potrudicu se. Ali nacelno, mislim da Novak treba na neka pitanja da odgovori nama ovde, koja ne moraju nuzno da mu se postave u UK ili u Paragvaju.  

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

To da je otvorenog uma po pitanju buduce vakcinacije je rekao da bi malo smirio ppp populaciju, cuo je da ovde atmosfera gori do usijanja zbog njega, da je bitanga i olos u ocima elite
 

 

Pa nismo mi ovde veverice pa da mu verujemo na rec :fantom:

 

 

Link to comment

Ako dotle dođe, biće isto kao i za operaciju pre 4 godine: primiće vakcinu ako i samo ako ne bude više mogao da igra na bilo kom slemu (i nekom ATP1000 turniru).

 

Nadam se da ga je plaćeni PR posavetovao da na svim budućim konferencijama za štampu, na sva "nezgodna" pitanja odgovara sa nest question please ili već sam se o tome izjasnio.

 

Biće sve to OK, samo duzme reket u ruke i osvoji neki turnir.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...