Jump to content

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 minutes ago, djordje geprat said:

naravno da ima.

dođeš da snimiš spot za Njegovu promociju, dobiješ pare ili nešto drugo. čist posao.

dođeš da razgovaraš, da Mu se zahvališ za učinjen trud itede. SNS propaganda to snimi i bez tvog znanja pušta u reklamne svrhe. ispao si ovca.

 

ako ne tražiš zabranu kod ovog zamašćenog dole onda važi ono gore isto tako zamašćeno.

 

Ma samo je zvao kuci da slusaju ploce, a posle sledi ... ma zna se sta sledi :tongue:

I sve to samo zbog novih ploca i gramofona.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ros said:

jasno. -o na kraju je nipodastavajuce kontra, uglavnom, prekodrinskih srba. rodjeno u vojvodini, primilo se u "boljim" kucama velikih gradova

 
a Šućro Ušćumlić, kako se on uklapa u tvoju teoriju?

Link to comment

Je l ga novinar pitao kako mu je broj potvrde sa pozitivnog testa od 16.12. veći nego kod onog negativnog od 22.12. i zašto nije?

Mislim, zanimljiva je tema, to se bukvalno nikom nije desilo za ove dve godine.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Партибрејкер said:

Je l ga novinar pitao kako mu je broj potvrde sa pozitivnog testa od 16.12. veći nego kod onog negativnog od 22.12. i zašto nije?

Mislim, zanimljiva je tema, to se bukvalno nikom nije desilo za ove dve godine.

 

maaa daaaaj?! srpski novinar sa rts-a to da ga pita? pa pre bi ga pitao da li je svestan da je bio na kafici kod diktatora koji pljacka srbiju nego da ga pita za tu tehni-trivijaliju.

Link to comment

Kad je u pitanju vakcinacija ne može da kaže da li će njegov stav sve vreme biti isti.

„Držim otvoren um, nisam isključiv, videćemo kako će se razvijati situacija. Odlučio sam da trenutno to ne uradim, snosim te posledice. Kao što sam spreman da priznam svaku grešku, to je odluka koju sam doneo svesno, samostalno, jer sam zaključio da je to najbolje za mene“.
 

Zar nije koliko juce izjavljivao da se nece vakcinisati makar vise ne osvojio nijedan trofej? 

Link to comment
21 minutes ago, Leia said:

Kad je u pitanju vakcinacija ne može da kaže da li će njegov stav sve vreme biti isti.

„Držim otvoren um, nisam isključiv, videćemo kako će se razvijati situacija. Odlučio sam da trenutno to ne uradim, snosim te posledice. Kao što sam spreman da priznam svaku grešku, to je odluka koju sam doneo svesno, samostalno, jer sam zaključio da je to najbolje za mene“.
 

Zar nije koliko juce izjavljivao da se nece vakcinisati makar vise ne osvojio nijedan trofej? 

 

Znači, ako se do sada nije odlučio da se vakciniše, tj u periodu kada je vakcina imala sjajan učinak na smanjenje smrtnosti bukvalno u svakoj zemlji gde je iole masovnije korišćena, onda sigurno neće sada sa omikronom na koji manje deluje (nisam to ispratio jer, iskreno, puna mi ona stvar i vakcina i korone i svega, ali msm da sam čitao da booster i dalje solidno radi posao).

 

Drugim rečima, priča to da bi zvučao fleksibilno i nezadrto, ali kasno je za to.

Link to comment

Očekivano - običan PR uradak na liniji dominantnog narativa u Srbiji gde je Novak zgrešio samo zato što je svoj™. Nežni Goribor odradio zadatak korektno. Najbliže novinarstvu što se ovaj "intervju" očešao je "retko pravite neiznuđene greške" momenat realno buahaha. 

 

  • +1 5
Link to comment
49 minutes ago, Mil@n said:

 

Znači, ako se do sada nije odlučio da se vakciniše, tj u periodu kada je vakcina imala sjajan učinak na smanjenje smrtnosti bukvalno u svakoj zemlji gde je iole masovnije korišćena, onda sigurno neće sada sa omikronom na koji manje deluje (nisam to ispratio jer, iskreno, puna mi ona stvar i vakcina i korone i svega, ali msm da sam čitao da booster i dalje solidno radi posao).

 

Drugim rečima, priča to da bi zvučao fleksibilno i nezadrto, ali kasno je za to.

Ne, nego ako baš zapnu pa mu me daju ni ove ni sledeće godine da igra na grend slemovima onda će da se vakciniše na zimu. Jeste, rekao sam da mi je moje-telo-moj-hram važnije od trofeja, ali i da sam otvoren za vakcinu kada dobijem više informacija o njoj. Sada sam ih dobio, rokaj.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...