Jump to content

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

12 minutes ago, Lancia said:

Eto, oteraste @Ros-a s topika i vidi sta ste napravili :riba:

 

ma, oterali me amerikanci u konferencije.

a i nema vise veliko sta da se kaze.

dok ne dodju nove informacije. verujem da ce vecerasnji intervju dati novog materijala za gubljenje vremena na forumu :D

 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

od cijeg posta je sve ovo krenulo :rolleyes:?¿

napadaj pa sam ja odgovorio pa Ros pa dalje. ako misliš na ovu smislenu razmenu. a ovo oko Novaka nem pojma

Link to comment
21 minutes ago, Lancia said:

od cijeg posta je sve ovo krenulo :rolleyes:?¿

 

od posta mandrila sa tribine, koji piše cigani u istoj rečenici u kojoj se žali da je dodavanje O na kraju omalovažavanje.   you cant make this shit up 

 

čisto patko-trolovanje, nema veze s Novakom

 

 

Edited by levi
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Hermetico said:

napadaj pa sam ja odgovorio pa Ros pa dalje. ako misliš na ovu smislenu razmenu. a ovo oko Novaka nem pojma

A Mr Napadaj je dobio inicijalnu kapislu od :)?¿

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

 

od posta mandrila sa tribine, koji piše cigani u istoj rečenici u kojoj se žali da je dodavanje O na kraju omalovažavanje.   you cant make this shit up 

 

čisto patko-trolovanje, nema veze s Novakom

 

 

Izem vam pamcenje :rolleyes:

Link to comment

Počeću da prijavljujem postove sa 'cigani', uključujući svoj. Nisam nikad nikog prijavio, nisam u tom fazonu, ali sad ću redom.

 

@Lancia Nije to prvi put da se koristi Nolo i nije to bila kapisla. Boga pitaj šta je on utripovao i otkad

 

@Milošica Znam da nisi mislio ništa loše, da ne misliš da haluciniram... I sam sam malopre napisao, da istaknem. Ali generalno je vrlo nefer... Čuj mene rasistički, nefer. Aj da iskuliramo, ili da resetujemo pravila pa pičimo Čivuti crnčuge pederi kurve. Što samo Romi najebu? Nije fer

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

mene moji u Loznici zovu Vlado, a u Vojvodini komšije Bosanci Vlade

 

a Beograđani Vlajko :covid19: pa ti sad budi pametan

u kabinetu bi te zvali vlodo :s_c:

  • Haha 5
Link to comment
6 hours ago, Ros said:

 

ima razlike izmedju "dosao da snimi spot" i "iskoristio ga"

naravno da ima.

dođeš da snimiš spot za Njegovu promociju, dobiješ pare ili nešto drugo. čist posao.

dođeš da razgovaraš, da Mu se zahvališ za učinjen trud itede. SNS propaganda to snimi i bez tvog znanja pušta u reklamne svrhe. ispao si ovca.

 

ako ne tražiš zabranu kod ovog zamašćenog dole onda važi ono gore isto tako zamašćeno.

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...