Jump to content

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

1 minute ago, Ros said:

 

da. treba. pa kad vucic bude srusen, onda popravljaj. viteske predizborne borbe nema ni u boljim kucama, a ne u srbiji. nije se ni slobu moglo srusiti dok mu nisi isturio neobavestenog domacina koga mile stule i slicni nisu mogli da blate. mozes misliti koliko se djindjic slagao sa stavovime kostunice, ali opet ides da pobedis, pa cemo videti...

koristis svaku priliku da dobijes ovaj ili onaj glas. 

pred nemacke izbore 2002-e je spd sa srederom bio pred porazom, i desila se velika poplava u nemackoj na mesec dana pred izbore. sreder je svaku mogucu priliku iskoristio da se reklamira, iako to ovde ide i bez nekog upliva premijera ili predsednika, ali je on zicer iskoristio i ostao na vlasti.

 

Pa da, to su bas uporedive stvari. Podrska narodu usred elementarne nepogode i podrska jednom antivakseru kog jedna zemlja hoce da se resi da im ne bi sirio svoje ludilo po medijima usred ionako naelektrisane atmosfere usred pandemije. 

Jos samo da se javi Jozo sa svojim visprenim poredjenjem virusa i alkoholizma pa smo kompletni 

A i to sa Kostunicom se bas odlicno zavrsilo, vredelo bi ponoviti :ph34r:

 

  • +1 1
Link to comment

Spot sa AV i Djovak, mnogo manje ljudi ce zbog Novaka glasati za Vucica. Mnogo vise ljudi ce omrznuti Novaka zato sto se slikao za Vucicem.

 

Narod u Srbiji je birao, na kakvim takvim izborima, predsednika pre 5 godina. A Djovak se slika/pricao sa predesednikom.

 

I najvaznine, Djovak je jedan od najboljih, ako ne GOAT, udarac zutih loptica. To ga i dalje ne kadiduje da bude Bakocevic (covek za sve).

Link to comment
50 minutes ago, vememah said:

 

Ne veruješ Đokoviću?

 

Vi kao predsednik i država uopšte niste imali obavezu da pružite podršku kakvu ste pružili niti se to podrazumeva, ali želim da znate da lično osećam veliku zahvalnost jer ste stali iza mene.

Doveli ste sebe u kompromitujuću poziciju na međunarodnom nivou, zbog toga sam izuzetno zahvalan i kao što rekoh, to se ne podrazumeva, to se ceni i poštuje. Kao čovek, građanin Srbije i sportista ću dugo to pamtiti.

 

 

Vec sam komentarisao ovo ranije. Ono, hvala ti sto si se posrao po gradjanima Srbije i stavio moje infantilno antvakserstvo iznad drzavnih i gradjanskih interesa.

 

Debil.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Ros said:

 

djokovic veruje da je psiho nesto uradio, sto ne znaci da je psiho nesto uradio. 

mozda bi novak izasao pred prvog sudiju isto posle 4-5 dana i bez vucica, a mozda je psiho stvarno ubedio morisona da ga bar sto ranije izvede pred sudiju da mu ostaje sansa da igra.

sumnjam da ce novak da ima priliku da cuje od morisona kako su se stvari razvijale. 

Ti si zapravo izvređao Đokovića više od svih ovde. Sad više ni ne zna ko mu je i koliko pomogao. 

 

Vučić mu nije pomogao ali ga je ubedio da jeste, onda je  Đoković na osnovu tih lažnih informacija hteo intimno da mu se zahvali, ali je Vučić to zlouptrebio tako što ga je snimio i izmontirao spot koji se emituje non-stop 2 meseca pred izbore, a Đoković i dalje nije svestan šta se dešava pa zbog toga ne povlači spot i ne ograđuje se. Mislim stvarno.

Edited by Heaviside
  • +1 5
Link to comment
25 minutes ago, Heaviside said:

Ti si zapravo izvređao Đokovića više od svih ovde. Sad više ni ne zna ko mu je i koliko pomogao. 

 

Vučić mu nije pomogao ali ga je ubedio da jeste, onda je  Đoković na osnovu tih lažnih informacija hteo intimno da mu se zahvali, ali je Vučić to zlouptrebio tako što ga je snimio i izmontirao spot koji se emituje non-stop 2 meseca pred izbore, a Đoković i dalje nije svestan šta se dešava pa zbog toga ne povlači spot i ne ograđuje se. Mislim stvarno.

 

ne citas pazljivo. moguce je da jeste pomogao, a moguce je da je tako predstavio. to samo znaju vucic i morison

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

 

To je staro petnaestak godina, čini mi se, i nastalo je zbog imena Šaka i Dada Polumente.

Pa da ja ti kažem da to Nolo nije -lo nego je -o na kraju kao kad je neko seljo, sipljo, divčo... Brdskoplaninski stajl, a cigani nadam se da su navijači mada i u tom kontekstu treba bit kažnjiva upotreba reči makar na Društvu. Eniveij, ne verujem da je zbog Delija, niti Roma, šta god da si mislio

Edited by Hermetico
Link to comment
2 minutes ago, Hermetico said:

Pa da ja ti kažem da to Nolo nije -lo nego je -o na kraju kao kad je neko seljo, sipljo, divčo... Brdskoplaninski stajl, a cigani nadam se da su navijači mada i u tom kontekstu treba bit kažnjiva upotreba reči makar na Društvu. Eniveij, ne verujem da je zbog Delija, niti Roma, šta god da si mislio

Mislio je na opstepoznato Dulo (Vujošević) jer je navedeni u tom periodu imao i nadimak Debeli Dukljanin.

Aluzija na CG porijeklo.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Hermetico said:

Pa da ja ti kažem da to Nolo nije -lo nego je -o na kraju kao kad je neko seljo, sipljo, divčo... Brdskoplaninski stajl, a cigani nadam se da su navijači mada i u tom kontekstu treba bit kažnjiva upotreba reči makar na Društvu. Eniveij, ne verujem da je zbog Delija, niti Roma, šta god da si mislio

 

jasno. -o na kraju je nipodastavajuce kontra, uglavnom, prekodrinskih srba. rodjeno u vojvodini, primilo se u "boljim" kucama velikih gradova

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Mislio je na opstepoznato Dulo (Vujošević) jer je navedeni u tom periodu imao i nadimak Debeli Dukljanin.

Aluzija na CG porijeklo.

Hvala, ja sam imao utisak da ga sad nisu označili navijači no ovo što Ros kaže

 

U smislu da je Petar bio bi Pero, ne Pelo. No su Dule i Nole pa liči

 

EDIT U Čačku je -o na kraju normalan izgovor, ali se potencira kad je uvreda. Generalno smo dole puni naziva za džibere i luzere. Rapalj, elebak, džovan, jaud, sipljo, grljaš, šalin, vrljo... Ima još, ko će se setiti, a nastaju i novi. Divčo je nastalo kad se pojavila krivotvorena roba recimo, ali se koristi za sve nekvalitetno pa i za ljude. Poslednje novo što sam ja čuo je bruda (buraz, gari), negde oko 2004. Posle nisam pratio...

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
Just now, Hermetico said:

Hvala, ja sam imao utisak da ga sad nisu označili navijači no ovo što Ros kaže

 

tako su moji sremci nazivali bosance. joooovo, duuuulo, saaaavo, mojo auto.

 

ruzno i vrlo übermensch 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...