Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

16 minutes ago, radisa said:

I to iskaču na suludim mestima, u neograničenim količinama...

 

Na primer, pustim detetu na telefonu dečije pesmice, set o 20-ak komada, 3 puta uletu između pesama, za to vreme... ALi, jbg, to nije reklama, čim nije na TV-u... :fantom:

 

Instaliraj YouTube Vanced za Android i nema više reklama na Tjubu.

  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

Instaliraj YouTube Vanced za Android i nema više reklama na Tjubu.

Pa moraću, i ne samo meni, nego celoj familiji...

 

jbt, ono Žabica Kre, Kre, Alaksandar Vučić, Stonoga, Aleksandar Vućić, T-Rex Steva, Aleksandar Vučić... Pa idi u kurac, bre, neneormalni...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Sammael said:

 

Na YT iskaču SNS REKLAME bazirane na njegovom gostovanju. Svima koje znam a koji nemaju YT premium. Tebi verovatno ne, ako nisi u Srbiji.

 

i ima 320,000 pregleda... reklame u udarnim TV terminima imaju mnoogo vecu gledanost, zar ne?

Link to comment



 
Vučić je Staljin ko što sam ja Adrijana Lima u negližeu)


Izvini Adriana, nisam te prepozn'o. Vucic tezi da bude Staljin, i to je dovoljno jezivo.


Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Meni ovo Rosovo iskreno malo i uvredljivo za Novaka. Tretira ga na nivou baby in the craddle, koji ništa ne zna, ništa ne prati, koriste ga svi, svi ga napadaju, nema zaštitu. Buši ga zapad, buši ga Vučić. Ko da piše o nekoj lutki bez krvi i ideje, kome je uloga da osvaja trofeje i fotka se sa svim ljudima od Budve do Subotice. Da ne pričam o ovom pogledu na pandemiju gde su vakcine skoro pa prošlost za neki mesec. Skoro nisam video toliku pristrasnost i odsustvo razumevanja.

 

bas mi se danas novak javio. kaze, nemoj brate vise da me branis. prestace ljudi da me vole...

  • Haha 1
Link to comment
 
i ima 320,000 pregleda... reklame u udarnim TV terminima imaju mnoogo vecu gledanost, zar ne?
Od tih 320 hiljada minimum 300 hiljada su pppregledi. Zna Vucina gde je najtanji pa siluje forumase na max tom reklamom, nada se da ce ubrati makar par glasova odavde zbog Novaka.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
27 minutes ago, radisa said:

I to iskaču na suludim mestima, u neograničenim količinama...

 

Na primer, pustim detetu na telefonu dečije pesmice, set o 20-ak komada, 3 puta uletu između pesama, za to vreme... ALi, jbg, to nije reklama, čim nije na TV-u... :fantom:

 

i sva tri puta novak sa vucicem?

Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Od tih 320 hiljada minimum 300 hiljada su pppregledi. Zna Vucina gde je najtanji pa siluje forumase na max tom reklamom, nada se da ce ubrati makar par glasova odavde zbog Novaka.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

ja sam sigurno 5 otvorio taj video. a mogu da mislim koliko je pregleda islo preko vesti na nova.rs:

https://nova.rs/vesti/politika/vucic-ubacio-djokovica-u-svoj-predizborni-spot/ ili kod protivnika rezima na twitteru

 

i onda dodje mile na nova.rs da se informise kad tamo vucicev video. jos ce neko pomisliti da solak agituje za vucica :D

 

ovo je tacno kao u seriji Clickbeit. baja snimio video, i pustio da ga protivnici promovisu. :ziga:

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Pa moraću, i ne samo meni, nego celoj familiji...

 

jbt, ono Žabica Kre, Kre, Alaksandar Vučić, Stonoga, Aleksandar Vućić, T-Rex Steva, Aleksandar Vučić... Pa idi u kurac, bre, neneormalni...

 

Redovno instaliram svima oko sebe, posle mi zahvaljuju. :D

 

Radi i u pozadini, tako da je baš dobra aplikacija.

Link to comment
15 minutes ago, Ros said:

i ima 320,000 pregleda... reklame u udarnim TV terminima imaju mnoogo vecu gledanost, zar ne?

 

Spot traje 54 sekunde.

 

Quote

Paid advertising views will be counted as views when:
Someone watches a complete ad that’s 11–30 seconds long
Someone watches at least 30 seconds of an ad that’s more than 30 seconds long
Someone interacts with the ad

https://support.google.com/youtube/answer/2991785?hl=en

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...