Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

do sad je išla yt

mislim da je nije bilo na tv-u, još

 

zezas me sad?

isla reklama samo na YT? predizborna? best buddies? podrska? :ziga:

 

kako ce mile da vidi tu podrsku? 

Link to comment
47 minutes ago, Zli Gli said:

A jel zvanicno nekad nekome dao podrsku, da je rekao nesto u vezi glasanja kao mnogi drugi poznati? Ozbiljno sad pitam.

Lako je meni malom nebitnom da prdim po fejsbuku i lajem lokalno poznanicima i rodbini protiv Vucica i SNS, ili da se svadjam na ovim svojim poslicima od 300e mesecno sa nadredjenima za svaku sitnicu jer eto takav sam i volim da moja bude zadnja a realno ne mogu puno da izgubim. Na njegovom nivou verujem da je to malo zajebano, ako te ovakvi bolesnici uzmu na zub mozes da budes u opasnom kurcu, osim ako ne resis da ostanes u tom svom Montekarlo bablu i ne dodjes nikad u Srbiju vise a sumnjam da to zeli.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Nemaju zasto da ga uzmu na zub ako ostane neutralan. Ali decko je Vucicevac, hvalio je Vucica i pomogao mu sad u kampanji.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Tihajeza said:

 

Ne znam gde živiš, ali ovo je tipično krugodvojkaška ideja da Mile ne zna za internet i ne gleda yt. Druže, 2022. je godina, Mile cepa yt ni manje ni više nego ti, ja, Hans, John ili indijski Mile, čiji narodnajci meni iskaču kao reklama da ću da popizdim.

 

taj video ima 320,000 pregleda posle 2 nedelje.

koliko ljudi pogleda dnevnik na rts ili pink? 

Link to comment
5 minutes ago, Ros said:

 

taj video ima 320,000 pregleda posle 2 nedelje.

koliko ljudi pogleda dnevnik na rts ili pink? 

Pa bilo je prvo na svim dnevnicima a i u direktnom prenosu pa tek onda u jucubetu.

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Ros said:

 

ide li ta reklama jos po televizijama?

 

 

Izlice iz svega sto ima ekran. Bukvalno.

 

Ja ne razumem sta se zeli ovde da dokaze, valjda da Nole ne ucestvuje u SNS kampanji. Ne brt ne verujem svojom ocima recite mi sta je vaistina, valjda su ga kidnapovali pa se ne oglasava

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

Što je ova muka, sad ne valja Novak kad se sa Vučićem liže?

Pa bio je u CG kad je šutnut iz Australije i po cio dan se slikao sa popovima i Vučićevim pudlicama, poput budvanskog gradonačelnika Carevića. Dade mu Budva titulu počasnog građanina, a Carević napravi cirkus sa narodom tako da se slika sa njim i Novakom pojavila u NYT kao ilustracija za Noleve antivax odgovore. Eto izađe Bato u NYT. 

Nego, kad smo kod Crne Gore, još 2011. Novak je lično šetao po CG tokom popisa i propagirao da se narod piše kao Srbi. Imao je i bilborde gdje je reklamirao srpstvo pored puteva. Al, valjda je to OK, na polzu je srpstva.

Ali, vratimo se u Srbiju.   Pisao sam na drugom topicu prije njegovih uradaka sa Vučićem da će biti predsjednik Srbije ispred naprednjaka kad se Alek pomjeri sa tog mjesta, pa bijah predmet sprdnje. Da li je ta teza i dalje za srpdnju?

Ajde razmislite sada koliko je to realno.

Realno Đoković je nepismena avetinja koja vrhunski prebaca loptu i sa kojom mlati ka sa vrećom ko stigne. 

Podigao se u disfunkcionalnoj porodici sa ocem nasilnikom koji eto sad ne može da bije djecu jer su porasla, ali ponekad šamarom pričestii suprugu i pred narodom.(NIšta čudno za teniske očeve izgleda, Voznjacki, Dokić, Kapriati, Pirs Fernandez...).

Fini su porodični odnosi gdje tata traži nabudžene fakture za usluge kad se radi nešto za Novaka kako bi mu izvlačio pare. 

Da nije baš alergičan na vlast kao na gluten možda govore taštine elektrane u partnerstvu sa Petrovićem ili možda debilno trošenje brenda na restoran Novak koji nije platio struju od kada je otvoren na radost svake vlaste lokalne i republičke.

Kad sve zbrojiš odličan je od koga je. Sad šlepa četu parazita sa svoje i mladine strane. Tako da bi mu najpametnije bilo "evo svakome po milion i brišem vas iz imenika". 

 

 

  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, Caligula said:

 

Ja ne razumem sta se zeli ovde da dokaze, valjda da Nole ne ucestvuje u SNS kampanji. Ne brt ne verujem svojom ocima recite mi sta je vaistina, valjda su ga kidnapovali pa se ne oglasava


Treba naruciti ovih majica za forum, cak i boja pashe :fantom:

 

43AFF9C0-36F7-4366-B47D-6CBA8907C7C6.jpeg

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
47 minutes ago, Poludziber said:

Pa bilo je prvo na svim dnevnicima a i u direktnom prenosu pa tek onda u jucubetu.

 

i juce je micotakis bio na svim dnevnicima, i sad je u jucubetu. so what? 

 

Link to comment
57 minutes ago, Ros said:

 

taj video ima 320,000 pregleda posle 2 nedelje.

koliko ljudi pogleda dnevnik na rts ili pink? 

 

Na YT iskaču SNS REKLAME bazirane na njegovom gostovanju. Svima koje znam a koji nemaju YT premium. Tebi verovatno ne, ako nisi u Srbiji.

Link to comment
23 minutes ago, Caligula said:

 

Izlice iz svega sto ima ekran. Bukvalno.

 

Ja ne razumem sta se zeli ovde da dokaze, valjda da Nole ne ucestvuje u SNS kampanji. Ne brt ne verujem svojom ocima recite mi sta je vaistina, valjda su ga kidnapovali pa se ne oglasava

 

Počinjem da mislim da Ros ili troluje ili botuje za SNS.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

 

Na YT iskaču SNS REKLAME bazirane na njegovom gostovanju. Svima koje znam a koji nemaju YT premium. Tebi verovatno ne, ako nisi u Srbiji.

I to iskaču na suludim mestima, u neograničenim količinama...

 

Na primer, pustim detetu na telefonu dečije pesmice, set o 20-ak komada, 3 puta uletu između pesama, za to vreme... ALi, jbg, to nije reklama, čim nije na TV-u... :fantom:

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...