Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Ne mogu da se setim price oko toga, secam se da je u kesici bila 1 zvaka (listic), slicica i mozda jos nesto. 

Secam se reklame, nesto je islo kao: Nije. Samo. Zvaka. Ahahahaha!

 

Spoiler

NASEO SI

 

  • Haha 1
Link to comment

Pogledao kraću verziju intervjua. Sve dosta lepo upakovano. Nije mi bio ubedljiv kad je tvrdio da on virus shvata ozbiljno. Kad ga je novinar pitao šta ćemo sa Adria Tour-om, odgovor je bio da su u Srbiji tada bile takve mere i da nije ništa uradio protiv zakona. Da, ali tu se jasno videlo da ne shvataš virus ozbiljno. 

 

Pitalo ga je i ono što sam želeo, da li je protiv svih vakcina ili samo ove. Opet neki nemušt odgovor 'primio sam ja neke vakcine kad sam bio mali'. Da, pendejo, ali zato što ti mama Dijana nije poznavala Semirovu magiju tada, nego je verovala u neke gluposti poput savremene medicine.

 

Falilo je pitanje o operaciji lakta, tu je malo podbacio novinar.

  • +1 7
Link to comment
21 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pogledao kraću verziju intervjua. Sve dosta lepo upakovano. Nije mi bio ubedljiv kad je tvrdio da on virus shvata ozbiljno. Kad ga je novinar pitao šta ćemo sa Adria Tour-om, odgovor je bio da su u Srbiji tada bile takve mere i da nije ništa uradio protiv zakona. Da, ali tu se jasno videlo da ne shvataš virus ozbiljno. 

 

Pitalo ga je i ono što sam želeo, da li je protiv svih vakcina ili samo ove. Opet neki nemušt odgovor 'primio sam ja neke vakcine kad sam bio mali'. Da, pendejo, ali zato što ti mama Dijana nije poznavala Semirovu magiju tada, nego je verovala u neke gluposti poput savremene medicine.

 

Falilo je pitanje o operaciji lakta, tu je malo podbacio novinar.

Sam intervju je OK, ali je u principu bajataog sadrzaja, kakva god da su misljenja, ona su vec poodavno formirana a kako sama sadrzina ne donosi nista ekskluzivno, ne znam ni kome je namenjen. Cak mislim da je emotivno neuskladjen, u jednom delu izjavljuje da su ga kolege povredile a zavrsava sa toplom pricom o detetu i Nadalu.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:


 

 


Kupio i ja onomad Dzordanke, pravljene po Dzordanu. Samo sto sam kupio jer su mi trebale patike za basket. Ne znam da li je bas to ili koka kola za poredjenje sa biranjem izmedju vakcinacije ili kuliranja, ili izmedju Vucica i DjilasaSolaka. Neka bude da je to sve isto, onda si u pravu.

 

 

Postavlja se pitanje zasto politicke partije daju tolike pare za marketing i PR ako to ni na sta ne utice.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Pa Cinki Linki one zelene palacinke, to je mislim Manda reklamirao kad je morao da vodi one glupe emisije da pokrije kredite. 

 

 

Offtopic, upoznao coveka koji je izmislio Cinkilinki, stanoviti Raca iz Italije. Radio za njega neku sasvim trecu stvar.

 

Kaze snimili reklamu, pustili, vrtela se a onda dobili obavjest da im se proizvod kvari na policama i da mu je rok trajanja visestruko kraci nego sto je propisano. Potraznja ogromna a proizvoda nigde :D morali su komplet sve da povuku.

 

Tako je stvar propala. Iako je reklama radila bolje nego sto je zamisljeno.

Edited by Caligula
  • Haha 3
Link to comment
 
Postavlja se pitanje zasto politicke partije daju tolike pare za marketing i PR ako to ni na sta ne utice.
Jel pozvao otvoreno sve ljude/nekoga da se ne vakcinise ili da glasa za Vucica i SNS, ili onomad za Tadica s kojim je takodje vidjen?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, Zli Gli said:

Jel pozvao otvoreno sve ljude/nekoga da se ne vakcinise ili da glasa za Vucica i SNS, ili onomad za Tadica s kojim je takodje vidjen?
 

 

Budimo precizni. Ucestvovao je u predizbornoj reklami Aleksandra Vucica. 

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Jel pozvao otvoreno sve ljude/nekoga da se ne vakcinise ili da glasa za Vucica i SNS, ili onomad za Tadica s kojim je takodje vidjen?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Od Srdjanove podrske Tadicu se ogradio u roku od 24 sata

Edited by Tsai
Link to comment

A jel zvanicno nekad nekome dao podrsku, da je rekao nesto u vezi glasanja kao mnogi drugi poznati? Ozbiljno sad pitam.

Lako je meni malom nebitnom da prdim po fejsbuku i lajem lokalno poznanicima i rodbini protiv Vucica i SNS, ili da se svadjam na ovim svojim poslicima od 300e mesecno sa nadredjenima za svaku sitnicu jer eto takav sam i volim da moja bude zadnja a realno ne mogu puno da izgubim. Na njegovom nivou verujem da je to malo zajebano, ako te ovakvi bolesnici uzmu na zub mozes da budes u opasnom kurcu, osim ako ne resis da ostanes u tom svom Montekarlo bablu i ne dodjes nikad u Srbiju vise a sumnjam da to zeli.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • -1 2
Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Na njegovom nivou verujem da je to malo zajebano, ako te ovakvi bolesnici uzmu na zub mozes da budes u opasnom kurcu, osim ako ne resis da ostanes u tom svom Montekarlo bablu i ne dodjes nikad u Srbiju vise a sumnjam da to zeli.

 

Jaaaaaadan Nole, uzeće ga na zub bolesniiiiici. Morao bi onda da ostane u Montekarluuuuu...

:cry:

 

(Daj bre, Gli, nikada ne bi više došao u Srbiju... Vučić je Staljin ko što sam ja Adrijana Lima u negližeu)

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...