Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

9 hours ago, Zli Gli said:

Ja znam bas mnogo ljudi ovde lokalno, od cega ima i dobrih i losih i pametnih i glupih i obrazovanih uticajnih a i dilera droge, svega bas. Od svih njih cak ni oni najgluplji nisu u fazonu da zbog jednog Novaka Djokovica menjaju misljenje o vakcini, e bas sam planirao da primim ali evo Novak kaze da nece jer zeli da sacuva svoje telo, svoj hram koji je decenijama gradio... niti znam i jednu osobu koja je zbog ovog razgovora sa Vucicem i pomislila da je SNS mozda ono pravo i da ce glasati za njih. Ne, uglavnom su to razmisljanja tipa ma pusti budalu, ili morao je zbog razloga xyz, ili normalno je da uspesan sportista ode kod predsednika kakav god taj bio, ili ma ko ga jebe, prodana dusa. Apsolutno niti jedan antivakser vise, niti esenesovac. Nula.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


 

 

+1

Ni ja ne znam nikog da je kupio koka kolu zbog reklame na TV. Niti znam ikog ko glasa za Vucica jer je pogledao njegovu reklamu. Zasto se uopste bacaju tolike pare na marketing, da se ja pitam ne bih placao te gluposti.

 

Osim ako... marketing i reklame stvarno znace nesto. Ali ne, to je nemoguce.

  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam prvi fruktalov sok u životu kupio nakon one čuvene reklame sa kockicama leda :sad:

Pih, ja sam mislio da ti konzumiras samo stvari, koje su zabranjene da se reklamiraju.

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam prvi fruktalov sok u životu kupio nakon one čuvene reklame sa kockicama leda :sad:

 

a ja nikad nisam kupio ni laso atrapin da me ledja vise ne bole, niti hepo kocke koje se lako pale a ne gase nikako :blush:

Link to comment



 
+1
Ni ja ne znam nikog da je kupio koka kolu zbog reklame na TV. Niti znam ikog ko glasa za Vucica jer je pogledao njegovu reklamu. Zasto se uopste bacaju tolike pare na marketing, da se ja pitam ne bih placao te gluposti.
 
Osim ako... marketing i reklame stvarno znace nesto. Ali ne, to je nemoguce.


Kupio i ja onomad Dzordanke, pravljene po Dzordanu. Samo sto sam kupio jer su mi trebale patike za basket. Ne znam da li je bas to ili koka kola za poredjenje sa biranjem izmedju vakcinacije ili kuliranja, ili izmedju Vucica i DjilasaSolaka. Neka bude da je to sve isto, onda si u pravu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Zanimljivo mi je kako svi ovde tvrdimo da smo imuni na epp. A nismo ni svesni koliko su naše odluke i rezoni (nesvesno) oblikovani sredstvima medijske propagande.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

 

Da si ga kupiio ledja bi te i dalje bolela, ali korova nigde ne bi bilo. :)

 

 

ne bi bilo kopanja, znaci ni ledja ne bi bolela 

zato me jesu bolela ledja vise puta kod dede na rancu :)

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Zanimljivo mi je kako svi ovde tvrdimo da smo imuni na epp. A nismo ni svesni koliko su naše odluke i rezoni (nesvesno) oblikovani sredstvima medijske propagande.

Pa kad ste tjurke.

  • Hvala 1
Link to comment
43 minutes ago, Ros said:

 

a ja nikad nisam kupio ni laso atrapin da me ledja vise ne bole, niti hepo kocke koje se lako pale a ne gase nikako :blush:

ja sam savetovao drugaru da ode kod urologa da mu prepiše šta treba a da se ne pali na ono lekino ili onoga što nosi ženi buket u krevet.

 

a fruktal sok sam kupovao zbog onjh aerobikica.

Edited by djordje geprat
  • Wub 1
Link to comment

Bilo je i ono 'Nije samo zvaka', pa svi mi klinci budale trcali da kupimo da vidimo sta je, kad ono zvaka i ne secam se vise sta jos.

Ili reklama za Fast, posle parodiran Kurir/Informer/Alo - Kupuje se na trafici, ali nisu novine. 

Pa Cinki Linki one zelene palacinke, to je mislim Manda reklamirao kad je morao da vodi one glupe emisije da pokrije kredite. 

Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

Bilo je i ono 'Nije samo zvaka', pa svi mi klinci budale trcali da kupimo da vidimo sta je, kad ono zvaka i ne secam se vise sta jos.

 

Jaoo gde se seti ovoga :laugh: Beše bila neka nagradna igra, nekakav album sa sličicama?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...