Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

3 minutes ago, Leia said:


Pa nije ti Nolo odustao od vakcine sad zbog Omikrona, fura taj svoj “stav” od samog pocetka pandemije

A jos manje licno ima 2-3 doze pa da kao govori dosta je, iako ni to nema veze s mozgom realno

 

obozavam ove padobrance :D

 

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:

 

vidim da je tvoj.

uuups, izvini onda


Mogao bi i da odgovoris nekim kontra-argumentom koji se zapravo tice doticnog gradjanina a i onoga sto ti ljudi ovde pricaju, a ne da prepricavas utiske i stavove o koroni iz svog okruzenja, ili drugim recima, trolujes :fantom:

  • +1 5
Link to comment
15 minutes ago, Leia said:


Pa nije ti Nolo odustao od vakcine sad zbog Omikrona, fura taj svoj “stav” od samog pocetka pandemije

A jos manje licno ima 2-3 doze pa da kao govori dosta je, iako ni to nema veze s mozgom realno

Manjevise sto promasis sadrzaj koji si kvotovala, kakav je ovo bezobrazan nastup, majke ti?¿

Edited by Lancia
Link to comment
Just now, Lancia said:

Manjevise sto promasis sadrzaj koji si kvotovala, kakva je ovo bezobrazan nastup, majke ti?¿


Vracam temu na pravi kolosek, necu valjda da odgovaram trolu :fantom:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Bzvz se ponasas, Ros je jedan od najfinijih ljudi na forumu.


Finoca sama po sebi, a bez smislenog sadrzaja, mene barem narocito ne impresionira :fantom:

  • +1 3
Link to comment

Meni neverovatno da se toliko zapatilo to cigansko završavanje imena ljudi sa "-lo", što su oni prvi započeli sa Generalom, kad neko treba posprdno da se oslovi. Baš beda od fore.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Just now, Leia said:


Finoca sama po sebi, a bez smislenog sadrzaja, mene barem narocito ne impresionira :fantom:

 

a sta to tebe impresionira? cisto da znamo, da se ne brukamo 

Link to comment
1 minute ago, Leia said:


Finoca sama po sebi, a bez smislenog sadrzaja, mene barem narocito ne impresionira :fantom:

Gazis po glibu u stiklicama, jel tako?¿ Kazem opet, ukljuci senzore, popij kaficu i budi covek, pa se lepo izvini, kad nesto lupis.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Ros said:

 

a sta to tebe impresionira? cisto da znamo, da se ne brukamo 


Za pocetak da se sagovorniku odgovori na pitanje konkretno i razgovetno, umesto da ga iz nekih samo sebi poznatih razloga oslovljavas padobrancem :fantom: 

To bi trebalo nekako da me diskredituje, sta, postoje strucnjaci za nolologiju koji su dostojni da pricaju o Njemu a ovi drugi upadaju na seansu i smetaju?
Ako ovakvo obracanje nije bezobrazluk ja ne znam sta je 

  • +1 7
Link to comment
28 minutes ago, Lancia said:

Gazis po glibu u stiklicama, jel tako?¿ Kazem opet, ukljuci senzore, popij kaficu i budi covek, pa se lepo izvini, kad nesto lupis.


Ajde odmori malo Lancio, potrebno ti je ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...