Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Masa ljudi koju znam se vec bila razocarala u njega kad je prestao da cepa meso i kad je batalio onda na koliko bese, godinu i po, dve?

Kako ga nije sramota da ja sad moram da gledam nesto drugo. 

  • +1 1
Link to comment

Nit sam ga voleo ni gledao, nit me ikada zanimao, niti sam ikad vodio razgovor o njemu pre ovoga, niti sada pizdim na njega. Nije mi bilo pravo sto su ga onako isterali kao psa sa sportske manifestacije, a to sto je dao podrsku Vucicu cini da ga gledam kao i svakog vucicevca. To sto je ikona Nestorovicevih sledbenika ovde pravi najvecu stetu nazalost. 

 

Da vam pravo kazem, meni je sve ovo ocekivano. Istorija sporta obiluje takvim likovima.

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

 

+1

 

Ne pratim sport ali ovaj ima uticaj na zivot ljudi ovde, jos jedan od motora SNSa, od onih koji svojim autoritetom daju legitimitet najgoroj bagri koja nam krade zivote.  Antivakserstvo je tek jedan novi nivo ludila u drzavi koja je bukvalno 25 puta gore prosla od lazne drzave Australije po smrtnosti. Ja bih vise voleo da ne znam ko je Nole.  Kao ni da nisam cuo za Karice na primer. Da je fudbaler, istaknuti naucnik, igrac golfa - nebitno ako je stetocina.

 

Zar je toliko tesko skapirati da te se tice ono sto ti utice na zivot? Broj jedan u svetu u necemu - podrzava narko mafiju u predizbornom spotu.

 

Ne brt necu da ga komentarisem jer super pika lopticu, sve OK.

 

 

Vec sam pisao o tome na prethodnoj strani, da se ne ponavljam, previse se znacaja daje Novaku i previse se ocekuje od njega. Ljudi su skloni, kao i ovde kod mene, da problem vide u jednoj figuri ili jednoj pojavi a zmure na dnevnoj bazi u svom najblizem okruzenju, to je za mene jedna vrsta virtuelnog zivota. 

Svakom svoje, nek skapira ko kako hoce, meni ove zbirne teme sve vise lice na sprdacinu, gde neko napise, ''i sta je rekao imbecil?'' pa krene lavina na tri strane, podelimo jedni drugima lajkove i cekamo kad ce nekom da se omakne da kaze nesto sto izlazi iz koloseka, pa da udarimo sledeci krug.

I ta tvoja prezvakana prica, 25 puta smo gore prosli odneznamkogavec ili slicna poredjenja, rekoh vec, bio sam skoro u BGd-u, onakvo hej-haj ponasanje na ulici, u basu, u kafani, avionu, nisam video nigde - nije to matrica ponasanja koju je narod pokupio od Novaka, vec od najblizih, porodice, prijatelja, drugara.

  • +1 6
Link to comment
54 minutes ago, Frile said:

Voleli smo ga zato što je bio ono što bi mi voleli da budemo (vredni, talentovani i uspešni), i što nas je u svetu predstavljao u boljem svetlu nego što smo navikli.
Pizdimo na njega zato što je slika onoga što jesmo (u proseku): neobrazovani i glupi, glupi na svoju štetu, glupi ko trista kuraca.

 

To je to.

 

Minijatura.

  • +1 1
Link to comment

Ja znam bas mnogo ljudi ovde lokalno, od cega ima i dobrih i losih i pametnih i glupih i obrazovanih uticajnih a i dilera droge, svega bas. Od svih njih cak ni oni najgluplji nisu u fazonu da zbog jednog Novaka Djokovica menjaju misljenje o vakcini, e bas sam planirao da primim ali evo Novak kaze da nece jer zeli da sacuva svoje telo, svoj hram koji je decenijama gradio... niti znam i jednu osobu koja je zbog ovog razgovora sa Vucicem i pomislila da je SNS mozda ono pravo i da ce glasati za njih. Ne, uglavnom su to razmisljanja tipa ma pusti budalu, ili morao je zbog razloga xyz, ili normalno je da uspesan sportista ode kod predsednika kakav god taj bio, ili ma ko ga jebe, prodana dusa. Apsolutno niti jedan antivakser vise, niti esenesovac. Nula.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

@Zli Gli

 

Mozda ne donosi nove glasace, ali moze biti da zadrzava neke koji se kolebaju.

 

 

ma, vucic je bio na kolenima, pred nokdaunom, i onda ga je novak uzdigao u nebesa. easy as that

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

ma, vucic je bio na kolenima, pred nokdaunom, i onda ga je novak uzdigao u nebesa. easy as that

Naravno da ne kada tako uprostis, ali AV nista ne prepusta slucaju, pa makar i max 5000 glasova zadrzao time. Nemoj mi reci da ovo nije uradio zbog rejtinga.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ma zapravo ga Đoković buši ovim podržavanjem, to on radi za opoziciju kao double agent

 

upravo je obrnuto. vucic busi novaka. jedan takav narcisoidni psihopata ne moze da trpi da je neko popularniji od njega. sklopili video na brzinu, pustili na tv-u par puta i ostalo znamo. vucic nije dobio time nista veliko, ali je novak provlacen (i dalje je) kroz blato. onda se par dana kasnije vadi neka fotka stara godinu-dve dana, sa loncarom, i opet rezanje na novaka. 

  • +1 2
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Naravno da ne kada tako uprostis, ali AV nista ne prepusta slucaju, pa makar i max 5000 glasova zadrzao time. Nemoj mi reci da ovo nije uradio zbog rejtinga.

 

naravno da jeste, ali ima tu nesto vise. pogledaj moj post iznad

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

upravo je obrnuto. vucic busi novaka. jedan takav narcisoidni psihopata ne moze da trpi da je neko popularniji od njega. sklopili video na brzinu, pustili na tv-u par puta i ostalo znamo. vucic nije dobio time nista veliko, ali je novak provlacen (i dalje je) kroz blato. onda se par dana kasnije vadi neka fotka stara godinu-dve dana, sa loncarom, i opet rezanje na novaka. 

First Half GIF

  • Haha 4
Link to comment

Što se tiče Novaka, primarna briga mi je da li će se primiti svih 10 tuja koje sam posadila neki dan 🤣

 

Šalu na stranu, tu ima jedan meni prepoznatljiv fragment, koji sam viđala na ljudima: fiksacija na telo, s vrlo zaniljivim formulacijama. "Unosim u sebe", "moje telo je hram" itd.

Frojd je Bog 😁

 

No, kad "mašina" popusti, što će se neminovno jednog dana desiti, evo čovek ima sjajan predlog šta Novak može da radi po prestanku karijere 🤣.

 

 

Screenshot_20220216-054816_Chrome.jpg

Link to comment
7 hours ago, Lancia said:

Vec sam pisao o tome na prethodnoj strani, da se ne ponavljam, previse se znacaja daje Novaku i previse se ocekuje od njega. Ljudi su skloni, kao i ovde kod mene, da problem vide u jednoj figuri ili jednoj pojavi a zmure na dnevnoj bazi u svom najblizem okruzenju, to je za mene jedna vrsta virtuelnog zivota. 

Svakom svoje, nek skapira ko kako hoce, meni ove zbirne teme sve vise lice na sprdacinu, gde neko napise, ''i sta je rekao imbecil?'' pa krene lavina na tri strane, podelimo jedni drugima lajkove i cekamo kad ce nekom da se omakne da kaze nesto sto izlazi iz koloseka, pa da udarimo sledeci krug.

I ta tvoja prezvakana prica, 25 puta smo gore prosli odneznamkogavec ili slicna poredjenja, rekoh vec, bio sam skoro u BGd-u, onakvo hej-haj ponasanje na ulici, u basu, u kafani, avionu, nisam video nigde - nije to matrica ponasanja koju je narod pokupio od Novaka, vec od najblizih, porodice, prijatelja, drugara.

 

Haha pa najbolje da zbog Novaka ljudi ovde ne jebu maske i mere. I da ga nema, ili da poziva na vakcinaciju i mere - bilo bi otprilike isto, ali ovako je ipak jace "jer evo Novak sigurno zna nesto sto mi ne znamo". Tesko da moze da natera klatno u smeru razuma jer Srbin to ne jebe dva posto - ali da moze da odmogne i bude opravdanje za idiotizam, tu Nole svakako moze da doprinese.

 

Znacaj Novaka u Srbiji nije mali, naprotiv, on je ovde figura sa velikom tezinom, cak i bez teniskog reketa.

 

Sto se ocekivanja od Novaka tice, ne ocekuje se previse, barem ne na PPP. Previse ocekivanja bi bilo da ovaj svako malo ukaze recimo na BBCu kakva govna vladaju Srbijom - ali to od Noleta niko ziv ne ocekuje. Medjutim, podrzavati mafiju pred izbore je sasvim druga stvar, to nisu izneverena ocekivanja vec vise WTF momenat. Ovo sto je ovde pisano na milion strana je primer kako i najrazumljiviju i najjasniju stvar mozemo uviti u oblandu raznih racionalizacija tipa "ne zna", "nije tako mislio", "nije obavesten" i slicno.

 

Jedan jedini post ovde ne bih ostavio da nije tako. Kapiram sentiment ljudi koji pisu na sportu ali aman bre ovo sa sportom veze nema.

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...