Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

29 minutes ago, adam said:

mati je hrvatica kad se obilazi jadran a ne kad se svicka po srbijama i crnim gorama, valjda smo tolko naucili. :dry:

 

 

 

Cemu ovakve konstrukcije, bukvalno se iako je samo sarkazam izjednacavate sa onima cije stavove valjda svi preziremo.

 

Zar nije dovoljno da se slozimo da je totalno pao na testu po pitanju vakcina i direktnog mesanja u afirmaciju AV vlasti i da nikakva relativizacija to ne moze opravdati?

 

 

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Pitanje svih pitanja, da li je Novak preuzeo od Vucka titulu najomrazenijeg Srbina na forumu. Mrtva trka, reklo bi se...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Ozbiljan si? Naravno da nije, ni blizu. Kao sto niko ko podrzava Vucica ne dobija ni 1% hejta koji dobija Vucic, tako ne dobija ni Djokovic. 

 

Vidi se da ne citas politiku na forumu.

  • +1 5
Link to comment
35 minutes ago, Milošica said:

Cemu ovakve konstrukcije, bukvalno se iako je samo sarkazam izjednacavate sa onima cije stavove valjda svi preziremo.

 

Zar nije dovoljno da se slozimo da je totalno pao na testu po pitanju vakcina i direktnog mesanja u afirmaciju AV vlasti i da nikakva relativizacija to ne moze opravdati?

 

 

to je narativ koji ga prati i koji on sam hrani. ako je problematican, nije do mene.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Sammael said:

Ništa se ne podrazumeva. Molim te daj tumačenje, da li se treba vakcinisati ili ne i zašto?

 

Zašto bih ja davao tumačenje da li bilo ko treba da se vakciniše kada nisam lekar?

Link to comment
42 minutes ago, Zli Gli said:

Pitanje svih pitanja, da li je Novak preuzeo od Vucka titulu najomrazenijeg Srbina na forumu. Mrtva trka, reklo bi se...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

moguce da je preuzeo, a advokati su preuzeli ulogu vucicevica.

Link to comment
22 minutes ago, JozoMujica said:

 

Zašto bih ja davao tumačenje da li bilo ko treba da se vakciniše kada nisam lekar?


Bas treba da budes lekar da bi znao da efektivnost vakcinacije zavisi od brojnosti vakcinisane populacije

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


Bas treba da budes lekar da bi znao da efektivnost vakcinacije zavisi od brojnosti vakcinisane populacije

 

Znam i da bezbednost u saobraćaju zavisi od brojnosti treznih za volanom, pa opet ne idem okolo i vučem ljude po kafanama za rukav da ne piju.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

 

Znam i da bezbednost u saobraćaju zavisi od brojnosti treznih za volanom, pa opet ne idem okolo i vučem ljude po kafanama za rukav da ne piju.

 

Tebi je valjda jasno da ovo ne može biti bilo kakav argument u raspravi o vakcinama i naravno da kapiraš da pijanstvo nije zarazna bolest. I naravno da znaš da je vožnja pod dejstvom alkohola kažnjiva u celom svetu.

Zašto pišeš ovakve stvari, meni je zaista misterija...

  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Pitanje svih pitanja, da li je Novak preuzeo od Vucka titulu najomrazenijeg Srbina na forumu. Mrtva trka, reklo bi se...
 

 

E jebi ga Zli, mrznja je jaka rec.

 

Da se neki fuzbaler iz Sente slikao sa Vucicem pucalo bi mi medjunozje. Ali ovaj je jedan od najboljih svetskih sportista, covek koji je postigao nesto sto postize 1 u deset miliona. I on sav svoj ljudski kapital ulozi u stvar koja meni direktno steti a pomaze ovoj narko mafiji koja krade i ubija.

 

Pa jebote, valjda je normalno da razuman covek popizdi kada je benzin prosut svuda okolo a neko krese upaljac. Sto bi se reklo, prirodni refleks.

 

U zivotu sam jedino mrzeo Milosevica i sada Vucica, jer drze nase zivote u rukama i sjebavaju ih aktivno. Novaka mogu da postujem ili da prestanem da ga postujem, da ga mrzim svakako ne mogu.

 

Ovde komentarisemo stetu koju pravi.

 

 

Edited by Caligula
  • +1 4
Link to comment

Po ovome sto sam  procitao na BBCiju (nisam gledao intervju), ok, korektno i razjasnjava stvari, pa ko voli nek izvoli.

 

Sto se anti-vaks i sloboda tice, vidimo na primeru Otave da smo na klizavom terenu puzajuceg autoritarizma u zapadnim zemljama.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Caligula said:

Novaka mogu da postujem ili da prestanem da ga postujem, da ga mrzim svakako ne mogu.

 

Znači poštuješ ga.  Pa je l ga poštuješ zbog stavova oko vakcine, Vučića, Rio Tinta i ostalog ili zato što igra tenis najbolje na svetu? Ako je zbog tenisa, tu se ništa nije promenilo.

A ako si mislio da je drugačiji samo zato što vrhunski udara lopticu... :D

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, JozoMujica said:

 

Neko maltretiranjem stanovnistva merama ciji je efekat blago receno upitan, a objektivno nikakav.

 

FLjiWF0aIAALeWo.jpeg

 

Zanimljivo je da ovo prenosi samo The Australian, a detalji iza paywall.a...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...