Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

22 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa to jeste kurcenje u sustini, samo se ljudi opredeljuju kome stoji ili ne, na osnovu toga sta inace misle o toj licnosti. Ako za nekog mislis da je car i faca, onda ima pravo i da se kurci malo, sta fali. Ako nekoga ne mozes da smislis, onda si u fazonu vidi ga ljomber sto se kurci..

Pa, eto, baš o ovome pričam. Zašto je to kurčenje u suštini? U suštini je to samo duvan, ručno smotan, koji se pućka i ima ljudi koji to vole da konzumiraju. Košta kao flaša lošeg vina u kafani. Ima ljudi koji se time kurče, a to rade zbog vas koji to shvatate kao kurčenje, vi ste im ciljna grupa. Da bi nečim moglo da se kurči mora da postoji percepcija da je to nešto skupo ili posebno. Kao što ima ljudi koji se kurče dobrim automobilom, što finansijski već i ima smisla, ali dobar automobil nije suštinski kurčenje nego se zloupotrebljava i u te svrhe.

  • +1 1
Link to comment

Zato sto predstavlja statusni simbol (opravdano ili ne, to je percepcija). Mi zapravo i komentarisemo fotke gde neko pozira sa tompusom u ustima. Nije odlozio, nego hoce bas da ga drugi vide.

  • +1 1
Link to comment

Da, jeste statusni simbol u očima mnogih i mene to kao iskrenog ljubitelja izuzetno nervira, ali nije suština cigare, niti bilo čega, to što je statusni simbol. Ali u pravu si, slikanje za instagram sa cigarom je u većini slučajeva kurčenje.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Zato sto predstavlja statusni simbol (opravdano ili ne, to je percepcija). Mi zapravo i komentarisemo fotke gde neko pozira sa tompusom u ustima. Nije odlozio, nego hoce bas da ga drugi vide.


Cim se neko trudi iz petnih zila da bude cool, nema od tog posla nista :fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Kako seljober zamišlja život na visokoj nozi:

Jednom rukom vozi jebeni kvad, drugom drži cigaru, i razmišlja šta će pre: ispustiti cigaru, ispustiti upravljač i skrenuti u jendek, ili se ugušiti od udahnutog dima.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ali u pravu si, slikanje za instagram sa cigarom je u većini slučajeva kurčenje.

Pa sve vreme se i priča o IG ali IG je kurčenje kao takvo. 

 

Ja sam jednom probala tompus (inače sam nepušač) i jezivo kako to kod mene ni na šta ne liči. Izgledala sam više kao reklama za pastu za zube nego faca sa tompusom. Imam sliku, naravno, em nisam baš skroz trezna em s tom cigarom ko prase u Teheranu :sad:

 

Moram naći nešto drugo za IG. 

  • +1 1
Link to comment

Tompus je meni za letnje veče, napolju, uz dobru ekipu i dobro piće (kokteli ili skivi). I mislim da mi dobro i stoji, a zabole me šta drugi misle.

 

Čini mi se da imam 1 na IG sa tompusom. Popušim možda 5 kom godišnje sveukupno.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

^

 

Naravno, ko bi uopšte mogao da pomisli da će takvog osvedočenog velikog humanitarca & domaćina široke duše uhapsiti zbog lopovluka.

 

 

 

 

Vučela: Tompuse pušim zbog Če Gevare! - Alo.rs

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ima slika Kusturice na nekom festivalu, Kan ili Venecija tako nešto, slika se na crvenom tepihu sa ugašenim tompusom u ustima. 

 

Edit: Kan 2003 i 2004 

 

 

bosnian-director-emir-kusturica-holds-a-cigar-during-red-carpet-arrivals-for-canadian-director-denys-arcan...of-twenty-presented-in-competition-for-the-palme-dor-golden-palm-at-the-12-day-film-festival-on-the-french-riviera-2D4CDYK.jpg

2d47hdj.jpg

Edited by Heaviside
  • Haha 1
Link to comment

Kusturica - e on je baš primjer nekog kome ne stoji a ko se tripuje da je nešto što nije. Doduše, on se ne tripuje da je neki japi, već ko fol antiglobalista i komunista, što takođe nije. Bukvalno vrišti fjek.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...