Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

Znacajan je u smislu da imamo najboljeg igraca u veoma popularnom sportu. Sto se tice vakcinacije i glasanja, veci uticaj imaju npr. Karleusa, Ceca, Baka Prase i slicni jer se oni loze da su influenseri i njihovi fanovi su generalno glupi i povodljivi, dok Novak nije u fazonu pozivanja ljudi na bilo sta, pogotovo ne da se ne vakcinisu ili glasaju za zvalonju.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Nema on direktno u smislu da aktivno poziva ljude da se ne vakcinišu ili pokažu neki otpor, ali kad čak i opoziciono nastrojeni mediji krenu da prenose blago ili jače spinovane i obojene tekstove tipa "naučnici sa Oksforda prozvali Vladu Australije zbog ponašanja prema Đokoviću optuživši ih da mjere ne funkcionišu" ili prenesu ova njegova "Moje tijelo moj hram - pazim šta unosim u sebe, spreman sam da se odreknem trofeja ako me tjeraju da se vakcinišem" mantranja, onda on posredno ima uticaj. Da nema, tj. da ljudi u Srbiji razmišljaju svojom glavom a ne pod uticajem medija, pa ne bi Vučić bio već deset i ko zna još koliko godina će biti na vlasti. 

  • +1 3
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Nema on direktno u smislu da aktivno poziva ljude da se ne vakcinišu ili pokažu neki otpor, ali kad čak i opoziciono nastrojeni mediji krenu da prenose blago ili jače spinovane i obojene tekstove tipa "naučnici sa Oksforda prozvali Vladu Australije zbog ponašanja prema Đokoviću optuživši ih da mjere ne funkcionišu" ili prenesu ova njegova "Moje tijelo moj hram - pazim šta unosim u sebe, spreman sam da se odreknem trofeja ako me tjeraju da se vakcinišem" mantranja, onda on posredno ima uticaj. Da nema, tj. da ljudi u Srbiji razmišljaju svojom glavom a ne pod uticajem medija, pa ne bi Vučić bio već deset i ko zna još koliko godina će biti na vlasti. 

 

sad nema vise na svetu nikoga ko moze nevakcinisanog da ubedi svojim primerom da se (ne)vakcinise. to je vreme proslo. ova skidanja restrikcija koja krecu ce jos vise ljude da odvrate od vakcine jer "zasto sad da se vakcinisem kad je sve gotovo". a ni cinjenica da omikron ne jebe vakcine, a prolazi se lakse nego kod delte, ne pomaze. 

Link to comment

Pa dobro, možemo polako podvlačiti i crtu, naše je sad samo da vidimo gdje smo bili kad je grmilo, sa koje strane, sa strane nauke i medicinskih radnika ili sa strane ljudi sa alukapicama. 

  • +1 8
Link to comment
38 minutes ago, Ros said:

 

sad nema vise na svetu nikoga ko moze nevakcinisanog da ubedi svojim primerom da se (ne)vakcinise. to je vreme proslo. ova skidanja restrikcija koja krecu ce jos vise ljude da odvrate od vakcine jer "zasto sad da se vakcinisem kad je sve gotovo". a ni cinjenica da omikron ne jebe vakcine, a prolazi se lakse nego kod delte, ne pomaze. 

 

Pa Omikron je bukvalno od juce. Sada se postavlja kao zlatni standard i opravdanje za izbegavanje vakcinacije, jos samo cekam da neko zavapi "eto antivakseri su sve vreme bili u pravu"

 

Sta se desavalo u prethodnim talasima pre omikrona kada je umiralo (nezvanicno) po 100+ ljudi dnevno? Pisalo se onoliko na korona topicima o tome jbg, da ne ulazimo u sto puta prezvakanu pricu.

 

btw. i pod omikronom umire 60 ljudi dnevno, zvanicno, nezvanicno ko zna koliko.

Edited by Caligula
Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

 

Pa Omikron je bukvalno od juce. Sada se postavlja kao zlatni standard i opravdanje za izbegavanje vakcinacije, jos samo cekam da neko zavapi "eto antivakseri su sve vreme bili u pravu"

 

Sta se desavalo u prethodnim talasima pre omikrona kada je umiralo (nezvanicno) po 100+ ljudi dnevno? Pisalo se onoliko na korona topicima o tome jbg, da ne ulazimo u sto puta prezvakanu pricu.

 

btw. i pod omikronom umire 60 ljudi dnevno, zvanicno, nezvanicno ko zna koliko.

 

tako je, kako je. omikron ipak menja stvari. skandinavci izlaze iz covid rezima, nemci su se kurobecali sa obaveznom vakcinacijom za odredjene struke, pa se sad povlace da ipak nema potrebe. kod ljudi sa kojima sam u kontaktu u nemackoj je generalno misljenje "imam 2(3) vakcine, i dosta je. treba da se naviknamo na koronu kakva god da je"

Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

Haha pa najbolje da zbog Novaka ljudi ovde ne jebu maske i mere. I da ga nema, ili da poziva na vakcinaciju i mere - bilo bi otprilike isto, ali ovako je ipak jace "jer evo Novak sigurno zna nesto sto mi ne znamo". Tesko da moze da natera klatno u smeru razuma jer Srbin to ne jebe dva posto - ali da moze da odmogne i bude opravdanje za idiotizam, tu Nole svakako moze da doprinese.

 

Znacaj Novaka u Srbiji nije mali, naprotiv, on je ovde figura sa velikom tezinom, cak i bez teniskog reketa.

 

Sto se ocekivanja od Novaka tice, ne ocekuje se previse, barem ne na PPP. Previse ocekivanja bi bilo da ovaj svako malo ukaze recimo na BBCu kakva govna vladaju Srbijom - ali to od Noleta niko ziv ne ocekuje. Medjutim, podrzavati mafiju pred izbore je sasvim druga stvar, to nisu izneverena ocekivanja vec vise WTF momenat. Ovo sto je ovde pisano na milion strana je primer kako i najrazumljiviju i najjasniju stvar mozemo uviti u oblandu raznih racionalizacija tipa "ne zna", "nije tako mislio", "nije obavesten" i slicno.

 

Jedan jedini post ovde ne bih ostavio da nije tako. Kapiram sentiment ljudi koji pisu na sportu ali aman bre ovo sa sportom veze nema.

Xixi, ja se opet secam da su neki ovde navodili Novaka kao jedinog coveka koji bi mogao da srusi Vucica. Toliko o realnosti u kojoj zivimo.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ja znam bas mnogo ljudi ovde lokalno, od cega ima i dobrih i losih i pametnih i glupih i obrazovanih uticajnih a i dilera droge, svega bas. Od svih njih cak ni oni najgluplji nisu u fazonu da zbog jednog Novaka Djokovica menjaju misljenje o vakcini, e bas sam planirao da primim ali evo Novak kaze da nece jer zeli da sacuva svoje telo, svoj hram koji je decenijama gradio... niti znam i jednu osobu koja je zbog ovog razgovora sa Vucicem i pomislila da je SNS mozda ono pravo i da ce glasati za njih. Ne, uglavnom su to razmisljanja tipa ma pusti budalu, ili morao je zbog razloga xyz, ili normalno je da uspesan sportista ode kod predsednika kakav god taj bio, ili ma ko ga jebe, prodana dusa. Apsolutno niti jedan antivakser vise, niti esenesovac. Nula.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


 

ne bih se saglasio s tobom. da je tako, da stvovi poznatih o koječemu nisu bitni i da ne donose  + ili - za nešto, ne bi bilo toliko reklama sa poznatima od vakcinacije, preko prostatuna i deterdženata do smokija. isto tako, ne bi se trčalo da ti na nekoj listi budu sportisti, pevači, violinisti............

 

tenis mi je oduvek bio dosadan sport (hokej najzanimljiviji) a đoković mi nije bio mio, uprkos uspesima, zbog one njegove lomljavine reketa i raspucavanja loptice. na drugom topiku sam napisao da je on zaslužio najviši srpski orden, pogotovo kada se on dodeljuje onako kao juče. no, ovo sa objavom da je protiv vakcinacije i ono o "apolitičnosti" a sa gostovanjem na kanabetu ga baca duboko na dole kada sam ja u pitanju.

 

znate li još nekog kome je On persirao. ne mogu da se setim.

Link to comment
47 minutes ago, Lancia said:

Xixi, ja se opet secam da su neki ovde navodili Novaka kao jedinog coveka koji bi mogao da srusi Vucica. Toliko o realnosti u kojoj zivimo.

pa zato toliko i pišemo ovde. on jeste (bio?) najpoplarniji ne - političar u srbiji.

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

 

tako je, kako je. omikron ipak menja stvari. skandinavci izlaze iz covid rezima, nemci su se kurobecali sa obaveznom vakcinacijom za odredjene struke, pa se sad povlace da ipak nema potrebe. kod ljudi sa kojima sam u kontaktu u nemackoj je generalno misljenje "imam 2(3) vakcine, i dosta je. treba da se naviknamo na koronu kakva god da je"


Pa nije ti Nolo odustao od vakcine sad zbog Omikrona, fura taj svoj “stav” od samog pocetka pandemije

A jos manje licno ima 2-3 doze pa da kao govori dosta je, iako ni to nema veze s mozgom realno

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...