Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

Samlece ga Mateo macka.

Za ovo je kriv Pesikan jer je onoliko navijao i jao-ukao, plus ona konstatacija pred peti set u fazonu Sapovalovljeve poruke Nadalu, necu dobiti sam sebe greskama nego me ti moras pobediti. I lik dobije sam sebe greskama, klasika.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, Tsai said:

to je to, guzati osvaja, nema vise ko da ga izazove

 

Znam da je džinks ali Nadal djeluje star i spor, bar ono što sam ja gledao. Od ovih što su ostali na turniru Medvedev bi ga rutinirao, ali i svi ostali imaju šanse, izuzev Monfisa.

Link to comment

Mozda gresim, jer nisam bas pazljivo gledao sve meceve, ali niko od takmicara me nije previse odusevio, pa mi se nekako cini da bi Novak ovaj AO lagano uzeo, bez puno problema.
Nabijem ga na vakcinu
Sad neka gleda kako Nadal osvaja i obara rekord po broju GSova

Edited by Have_Fun
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, keitel said:

Nadal djeluje star i spor

Deluje (sad sam malo gledao, da ne čuje renne) - ali i kao takav "polovan" i dalje mu je sve otvoreno do pjehara.

Link to comment
4 minutes ago, Have_Fun said:

Mozda gresim, jer nisam bas pazljivo gledao sve meceve, ali niko od takmicara me nije previse odusevio, pa mi se nekako cini da bi Novak ovaj AO lagano uzeo, bez puno problema.
Nabijem ga na vakcinu
Sad neka gleda kako Nadal osvaja i obara rekord po broju GSova

 

bez izgubljenog seta do finala

Link to comment

Pise na vise mesta (ukljucujuci i ovde na topicu, ne jednom) kako je Berettini prosle godine na GS-ovima gubio samo od Novaka. 

S druge strane, ovo su mu najtezi neNovak protivnici na 4 slema (i njihov renking u tom trenutku):
AO - Khachanov (20)
RG - Kwon (91)
Wimbledon - Hurkacz (18)

USO - Ivashka (53)

 

Nije Berettini bez sanse sto se tice osvajanja AO, naravno. Ali navoditi prvu recenicu kao neki dokaz da je postao sam krem svetskog tenisa je misleading

Sa ovakvom servom i forhendom, on to mozda i jeste. Ako nije, ocekujem da postane vrlo brzo. Ali pobede protiv Khachanova i Hurkacza na proslogodisnjim GS-ovima nisu krunski dokaz toga.

 

Mislim da ce mu u polufinalu Rafin forhend praviti previse problema po bekend strani. I nadam se da ce biti tako, posto navijam da bik sa Majorke osvoji. Ali to je manje bitno za ovaj post. :D

 

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, napadaj said:

Sad će ovaj buljaš da uzme i RG i pobegne na 22, a drvogrlitelj nek daje intervjue za Balkan info

 

I sad mislim da Medvedev osvaja, ali ako se ovo slučajno obistini, predlažem da Nolo svoju autobiografiju nazove "Samoubistvo iz Zasede"...

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Jeremija said:

 

I sad mislim da Medvedev osvaja, ali ako se ovo slučajno obistini, predlažem da Nolo svoju autobiografiju nazove "Samoubistvo iz Zasede"...

 

Držimo fige, Medvedev je trenutno najsimpatičniji teniser.

Edited by napadaj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...