Jump to content
IGNORED

Kolaps elektroenergetskog sistema?


James Marshall

Recommended Posts

13 hours ago, munze said:

 

 

 

Prijatelj koji vozi voz u tentu kaze da je najveci problem kvalitet samog uglja i da je najveca prevara ona sela koja su iseljavali zbog kopanja uglja da je tu ugalj jako los.

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, namenski said:

Nije za (direktno) poredjenje, ali je taze: 1 rahmetli Mrkonjic u odnosu na ovu spodobu deluje kao extrahipermega tehnicartm, sa sve onim tako je gospodinedruze predsednice iz perioda obnove i izgradnje posle NATO bombardovanja, CIP period foliranja da ne pominjem, nije ni bitno...

Ali, sve u svemu, kao pokazatelj svekolikog pada, survavanja, jebemliga...

Jebemliga kada je doslo dotle da se cak i 1 Mrkonjic vinuo do potezanja kao primer... :isuse:  

 

nemoj leba ti Mrku u pozitivnom svetlu pa cak i u poredjenju s ovim neandertalcem :lolol: :puke:

zeludac mi se okrece

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

nemam neshto zivce za ovaj spejs. ja sam sebi dovoljno laik za sve :unsure:

Jbg, izgleda da sam se kasno uključio, ovo sad nešto kako Srbin živi u svetu i kako je u USa bolje nego u Nemačkoj je je USA bolja zemlja...

 

Jebanje u zdrav mozak...

  • +1 2
Link to comment

Jebem ti, ja mislim da mi smslenije ovde lupamo gluposti od ovih...

 

Najveći stručnjak na svetu za upravljanje energijom i sardanja sa konzulatom, nuđena od lika koji iam kompaniju, uspešnu već 20 godina u USA...

 

Zašto, jebo te, zašto vole ljudi da preteruju u svemu...

 

Note: MOžda je gsopodni sa Univerzirteta stenovih pkanina™ stvarno najveći stručnjak na svetu za nešto, ali mi to porilično čudno...

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Jebem ti, ja mislim da mi smslenije ovde lupamo gluposti od ovih...

 

Najveći stručnjak na svetu za upravljanje energijom i sardanja sa konzulatom, nuđena od lika koji iam kompaniju, uspešnu već 20 godina u USA...

 

Zašto, jebo te, zašto vole ljudi da preteruju u svemu...

 

Note: MOžda je gsopodni sa Univerzirteta stenovih pkanina™ stvarno najveći stručnjak na svetu za nešto, ali mi to porilično čudno...

 

Sinoc sam vozio i reko taman da ih odslusam, da ne zaspim za volanom. Kod nas  svaka diskusija, bez ibzira na strucnost, ima potencijal da se pretvori u debatu ispred seoske prodavnice. 

 

Prekinuo sam ih kad sam poceo da iscekujem ko ce prvi da pomene Teslino oruzje.

  • Haha 1
Link to comment

pa nije struchnost kad jedan zna, a ostali imaju mishljenje, i ne ustruchavaju se da ga kazu, uvereni da su ravnopravni, a nisu. sa struchnjakom moze struchnjak da pricha, a publika da ima pitanje.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 6
Link to comment
Just now, gospa buba said:

pa nije struchnost kad jedan zna, a ostali imaju mishljenje, i ne ustruchavaju se da ga kazu, uvereni da su ravnopravni, a nisu. sa struchnjakom moze struchnjak da pricha, a publika da ima pitanje.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

E jebi ga, a gde je tu čovekovo pravo da ispadne kreten?

 

Meni je onaj jedan što je objašnjavao da ima da se rasipa energija, kako ko hoće dogod čovek plaća, ali kad nema da plaća onda da uleti dražva da pomogne,i zato je USA bolja od Nemačke i ostalih socijalističkih država, baš primer tkavog jednog idiota sa mišlenjem™... Šta ima država da ti propisuje kakvu izolaciju ti da imaš na kući, i da gasiš auto na raskrsnici... Nego auto da radi 24/7 jer se tako može, a izolacija ze za sisice...

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

E da izolacija. Pa to je malo kod nas jebiga kad ti Rio tinto userava prirodu diže se ustanak a kad ti država propiše izolaciju da ti ne useravaš opet se diže ustanak. Srećom država ne propisuje inače bi bio totalni zbun 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...