Jump to content
IGNORED

Udomitelj ne dozvoljava da vidimo mace koje su date na udomljavanje


Flion

Recommended Posts

18 hours ago, Flion said:

Svi mi volimo humor i zezanje, ali treba procijeniti vrijeme i momenat.

 

Nisi ni ti bas sampion za procenjivanje momenta s tim upadom ljudima na dan sahrane, tako da...

Ako si i dalje za da ostanes na ppp bolje pusti ovaj topik da potone i da se sto pre zaboravi, sto se vise branis vise ce te podjebavati, i to je tako :fantom:

 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Flione izdrzi, ja sam zapravo na tvojoj strani protiv zlih forumasa. Moja prica je slicna shimprovoj, trpim 15ak godina maltretiranje ali borim se lavovski i dalje...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, Zli Gli said:

Flione izdrzi, ja sam zapravo na tvojoj strani protiv zlih forumasa. Moja prica je slicna shimprovoj, trpim 15ak godina maltretiranje ali borim se lavovski i dalje...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

izdrži legendo

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 15.12.2021. at 14:58, Uskebasi said:

da ih obavestavam o promeni prebivalista macke, da dozvolim nenajavljene posete iz tog udruzenja, ili veterinara koje oni pošalju, da moram da im dostavljam dokaze o vakcinama koje je macka primila, da moram u roku od godinu dana da je sterilisem, da macka ne sme da izlazi iz stana i da ne sme da promeni prebivaliste van Beograda i jos poprilicno slicnih gluposti. 

 

Ali pazi, ti da sterilises macku. :laugh: 

 

Pa sta ti slepci rade?

Link to comment
  • 3 weeks later...

ja i zena udomili do sada 30+ (mozda vec i 40+, odavno ne vodimo evidenciju) macaka, ne secam se da smo igde isli u inspekciju.

 

Mada, mnogi nam dan danas uredno saju fotke :D

 

kapiram uznemirenost zaista, ali jbg procenis coveka kada ti dodje da uzme macku, ako je kinez pitas ga da li je vegeterijanac i sve OK

 

 

Edited by Caligula
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...