Jump to content
IGNORED

Koje sredstvo za otpusavanje kade?


Miki_belavista

Recommended Posts

Da li neko moze da mi  preporuci sredstvo za cisnjenje cevi? Kupio sam u Maxi0ju neko Belgijsko sranje ne resava nista. Voda jako slabo prolazi,ne znam koje je dobro resenje. Slobodno predlazite moze i narodski recepti samo da bude uspesno.

Link to comment

Uzmi onaj obicni plunger/otpusivac i stavi na odvod kade i razradi ga nekoliko minuta, ume da pomogne. Mozda ce ti se kroz rupicu vratiti neki sitni komadici prljavstine, pokupi ih i u klozet.

 

Gumeni-otpusivac.jpg

 

Jel imas ona mala metalna vratanca na kadi?

  • +1 1
Link to comment

Od narodnih soda-bikarbona da odstoji neko vreme, pa sipas sirce. Onda mozes vrelu vodu. 

Meni je za sudoperu to pomoglo. Istina i 2l coca-cole sam sipao, ali verujem da je ovo prvo pomoglo. 

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, radnik said:

Od narodnih soda-bikarbona da odstoji neko vreme, pa sipas sirce. Onda mozes vrelu vodu. 

Meni je za sudoperu to pomoglo. Istina i 2l coca-cole sam sipao, ali verujem da je ovo prvo pomoglo. 

Bez koka kole, ovo što si napisao je sasvim dovoljno da očisti i komšijama. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, radnik said:

Od narodnih soda-bikarbona da odstoji neko vreme, pa sipas sirce. Onda mozes vrelu vodu. 

Meni je za sudoperu to pomoglo. Istina i 2l coca-cole sam sipao, ali verujem da je ovo prvo pomoglo. 

ovo je više nego odlično

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, radnik said:

Od narodnih soda-bikarbona da odstoji neko vreme, pa sipas sirce. Onda mozes vrelu vodu. 

Meni je za sudoperu to pomoglo. Istina i 2l coca-cole sam sipao, ali verujem da je ovo prvo pomoglo. 

 

100% radi i bez kole, soda bikarbona i sirće, pročistilo cevku kao žicom. Posle samo sprao toplom.

Link to comment

Amaterski saveti sve do jednog...lepo se kupi masna soda u ljuspicama, pozor je neophodan jer su greske sa sodom nepopravljive po recimo oci ali razvaljuje sve sto  ostali preparati ne mogu. Imao sam u stanu odvod iz sudopere ciji je fi™  bio manji od obujma pigmejske pishe i jedino je masna soda (NaOH) radila posao

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...