Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Denver protiv Dalasa veceras jaci za Bones-a, dok su Mavsi bez Porzingisa. Dzamal bi realno mogao da se vrati pocetkom marta ili u najoptimisticnijem scenariju u drugoj polovini februara. Kazu da kada krene da trenira 3vs3 i 5vs5, potrebno je nekih mesec dana do povratka na parket. Inace kuca bez problema windmill na treningu.

Link to comment

Jbte šta je sudila ova riba noćas, ko srpsku ligu da sam gledao. Valjda i sudije fale zbog health and safety kurca. Odvratna utakmica koju su sudije uspele dodatno da ukenjaju. 

Link to comment

Toliko je lose sudila da je Barton bio primoran da sutira 4-12, a Rivers je iz protesta imao 0 poena. 

 

Lepo je peglao Dalas odbranu, a Powell se nije prostro ko tepih pred Jokicem, sto je bilo dovoljno za pobedu protiv ovakvog bangavog Denvera. 

  • Haha 1
Link to comment

Da je Jokic bio agresivan u prvom poluvremenu kao sto je bio u trecoj cetvrtini dobili bi utakmicu sa sve  nemacima pojma sa kojim igra, predvodjeni Bartonom. Gube tajbrejkere sa konkurentima, protiv Dallas-a su 1-2, ako nekim cudom  stignu Memfis i sa njima  su na 0-2 trenutno , Popaj  kao i Malone  zakasnio da ubaci Jokica kada  je trebalo  u poslednjoj cetvrtini , ne znam zasto ga stede na klupi kada se tim pati,  a da bi imali sansu na mecevima on treba da igra sto vise. Mislim da  mu je izlazak na dva minuta pre kraja trece cetvrtine dovljno za odmor , plus je tu vreme izmedju cetvrtina gde moze da odmara.

Edited by Micko8
Link to comment
8 minutes ago, Micko8 said:

Da je Jokic bio agresivan u prvom poluvremenu kao sto je bio u trecoj cetvrtini dobili bi utakmicu sa sve  nemacima pojma sa kojim igra, predvodjeni Bartonom. Gube tajbrejkere sa konkurentima, protiv Dallas-a su 1-2, ako nekim cudom  stignu Memfis i sa njima  su na 0-2 trenutno , Popaj  kao i Malone  zakasnio da ubaci Jokica kada  je trebalo  u poslednjoj cetvrtini

 

Realno nema potrebe da siluju i rizikuju dodatne povrede, da li će biti 4, 5 ili 6 mislim da im ne znači toliko.

Link to comment

 

For fans who think NBA offense is about shooting a lot of 3’s, watch the Chicago Bulls. They are 24-10 and 1st in the East and have the 5th best Offensive Rating (112.0). They attempt the fewest 3’s in the league but are 1st in 3% (.386). Shot selection and efficiency matter.

 

:thumbsup:

 

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...