Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Za Boston sam navijao u PO samo u Tejtumovoj prvoj godini. Janisa gotivim kao lika, ali ne i njegov bully stil igre. Tako da, ajmo Boston!

Link to comment

Ajde Tejtum i Braun kad ste mogli da trpate Bruklin možete vala i ove .

Ne znam kome može da se svidja ovaj sivonja Iz Grčke ,kao NFL da igra.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Uvek me zaboli kad vidim koliko je dobar Jrue i koliko bi znacio Denveru da se nisu štekali. 

strasan timski igrac.

milvoki bas i ne volim ali ujednacena, jaka u oba smera ekipa, odlicno trenirana + imaju grka koji nije samo siledzija nego igra za ekipu. zao mi je sto ne igra midlton. nadam se da ce se oporaviti do finala sa finiksom pa da im vrati ekipa koja isto igra strasnu kosarku ali i prelepu.

dve najozbiljnije ekipe u ligi, ujednacene i sjajno vodjene

Link to comment

Koliko loše samo šutira Boston ,ajde da kažeš da je do odlične odbrane Milvokija ali ovo sve otvoreni šutevi.
Sutnuli već 43 trojke.


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Milvoki je bukvalno mašina, ne vidim ko ih može zaustaviti ove godine sa oporavljenim Midltonom, možda GSW ako im saspu po 20+ trojki svako veče…

Link to comment

Ja je opasan tempo majstor. 

malo više srlja u tom nabijanju tempa, ali nije bitno.

 

inače, upravo opasan festival dalekometnih promašaja.

jedino ovaj Melton ubada.

Link to comment

Nadam se da necu proci kao onaj sto je navodno prizivao povredu nekoga pre par dana pa fasovao sedmodnevni ban ali stvarno bi bilo lepo videti da neko nabode Grina laktom, pesnicom, bilo cime. Covek je prosto nevidjena govnarcina celu karijeru, fejk taf gaj kome se iz nekog razloga svasta tolerise.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Govedo i to neviđeno ,čim su opet postali konkurentni pustio muda,šaban jedan.
Isključite budalu.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...