Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Doc Rivers mora da ima dva funkcionalna superstara da bi dobijao utakmice u kojima vodi 20 razlike. Vratili se na +18 i opet mi deluje kao da lako mogu da izgube kod kuće. 

 

Navijački obojena prognoza:

 

Majami : Atlanta 3:4

Boston : Bruklin 2:4

Milvoki : Čikago 4:2

Filadelfija : Toronto 2:4

 

Feniks : Nju Orleans 4:1

Memfis : Minesota 3:4

GS : Denver 4:2

Juta : Dalas 4:2

Link to comment
4 minutes ago, Have_Fun said:

Pul > Kari/Klej

Da nije njega, Denver bi se fino odlepio. Elem, svirali su mu faul na sutu za tri, a realno je mogao biti sviran u napadu.

Link to comment

Denver bezidejan u napadu, mislim da su bez Jokica iz igre imali dva ulaza Bounsa, trojku Grina i Kazinsa.

 

Stefa i Kleja ne ide šut, ali ni to nije dovoljno za vođstvo pošto za Pula nema rešenja. 

Link to comment

Ajd sto u napadu nema kvaliteta, sad su pustili dva ofanzivna skoka u prvih minut i po.

 

Samo još nekog raspoloženog da imaju pa da se otvore putevi spolja, ovako ništa...

 

Još jedan skok u napadu i faul Jokića, brzo se zatvara prozor za Denver 

 

Edited by boldrock
Link to comment

Kada ne mogu makar da iskontrolisu skok, o cemu dalje da pricamo. Nije ni ne znam koliko pretesko zaustaviti Jokica kada niko ne moze nista da ubode spolja. Ovo deluje kao najava za metlu.

Link to comment

Šta su sad odigrali Jokic i Barton, kao da igraju zajedno mesec dana. I onda naravno trojka Pula za +13. Nek vrati Bounsa 

 

Mora spolja neko da počne da pogađa...

 

Još jedna trojka GSW nakon drugog ofanzivnog skoka.

 

Odoše Voriorsi na 19 razlike.

Edited by boldrock
Link to comment

20 razlike na kraju trece. Nema potrebe da vraca Jokica u igru. Tezak poraz. Uzasan govor tela, od Jokica pa dalje. Ovde je najvise podbacio AG, jer se od njega nesto znacajnije i ocekivalo na obe strane terena. Ostali su daj sta das. Naravno, i Jokic je morao dosta bolje veceras. Mora da bude na vrhuncu forme, ne bi li imali kakve takve sanse da ugrabe neku pobedu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...