Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

I treba da izduva, opet je odigrao kao sisicia protiv jace ekipe u ligi. Cim bi  izasao napolje Denver bi proigrao, kada bi se vratio nazad  u igru Finiks se vracao u igru, mislim on ih je vracao u igru . Pokusavao je neka nemoguca dodavanja dok  je imao otvorene zicere i naravano gubo je lopte . Bas je odigrao plasljivo. Da je presede sinoc mozda bi i dobili utakmicu. 

Edited by Micko8
Link to comment
10 hours ago, Djuro said:


28p uz 90% shuta? 
#stvarnokatastrofa

Verovatno je mislio na sut za tri poena, koji mu je katastrofalan u poslednjih mesec dana,  i to bas odvaljuje obruc sa tim pokusajima.

Link to comment

Adam Mares i ekipa su uhvatili Tima Konelija u postgame show da gostuje, jer je bio u DNVR baru nakon tekme protiv OKC. I umesto da iskoriste priliku, napravise nikad stupidnija pitanja i atmosferu. Da li je trema ili alkohol, ne znam.

Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Adam Mares i ekipa su uhvatili Tima Konelija u postgame show da gostuje, jer je bio u DNVR baru nakon tekme protiv OKC. I umesto da iskoriste priliku, napravise nikad stupidnija pitanja i atmosferu. Da li je trema ili alkohol, ne znam.

 

Jedino bitno pitanje je da li se vraćaju Džamal i MPJ, a to im svakako ne bi rekao, ako uopšte i on zna

  • +1 1
Link to comment

Boston ugazio Minesotu. Luka demolirao Jutu. Lebron i dalje juri scoring titulu dok mu tim gubi. Sunsi rasrafljuju svakoga na koga naidju. GSW bez Stefa je uspeo da izgubi od Wizards-a bez Beal-a.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, 1n54jd3r said:

Adam Mares i ekipa su uhvatili Tima Konelija u postgame show da gostuje, jer je bio u DNVR baru nakon tekme protiv OKC. I umesto da iskoriste priliku, napravise nikad stupidnija pitanja i atmosferu. Da li je trema ili alkohol, ne znam.

 

Nikad Mares i ekipa neće praviti neke opasne ili škakljive intervjue, oni više tu služe za neki hajp i da prave šou za srpske/argentinske ložane. Mares je kao neka Konelijeva podružnica, što se vidi na Lockdown podcastu kad ne sme da kaže ništa protiv loših partija Campazza i Bartona. Da ima zanimljivih pitanja to sigurno, na primer kad će da reše ovo sa najlošijom gledanošću u ligi ili zašto im u većini tekmi protivnički navijači zauzimaju pola arene. Sve blamaža za blamažom.

 

Matt Moore je bolji za te stvari, em ne navija za Denver, em ne živi od kluba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...