Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Bones je car. Da ga nije bilo ovo bi vec bilo gotovo u drugoj cetvrtini. Debeli je usao agresivno u tekmu, a onda su poceli da ga biju kao konja. Tacno se videlo kad da ga je pogodio onaj njegov  Weltschmerz u penisu kad je nemoćan.

Link to comment

Nije do toga Djuro, krenuo je mnogo dobro, ubacio 5 od 5 i onda je Monty zvao tajmaut i potpuno su promenili šemu, a on se upasivio skroz. Imao je tipa 13 poena u trećoj četvrtini kad su konačno krenuli da mu sviraju faulove, a od tad je pogadjao sa slobodnog. 
 

Bones je sam prakticno igrao protiv Finiksa, uz pomoć Bugija na početku.

 

Dzamajkl je ujebao sve sto je mogao u svojim minutima, a drugom Grinu je CP usao u glavu i to je bilo to sto se njega tice.

 

Debeli i Malone moraju da rese problem kada ga biju ili kad je preumoran. Ovo se svaki put slicno zavrsi.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Djuro said:


28p uz 90% shuta? 
#stvarnokatastrofa

u momentu kada sam napisao ovo imao je 17 poena i ne znam ... 6-7 suteva iz igre a bili smo duboko pred kraj utakmice

na stranu to ... dodao je bar 2-3 puta kada je trebao da sutne iz vrlo izgledne pozicije( a saigracima je ispadala lopta ... logicno, trebao je da sutne)

moj overall utisak je da je bio premekan

doduse, mislim da nisu sudili nekoliko puta faulove na njemu, a sa druge strane je buker iznudjivao bas svasta (tj. vrlo slicno onome sto nije sudjeno jokicu)

Edited by cedo
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Nije do toga Djuro, krenuo je mnogo dobro, ubacio 5 od 5 i onda je Monty zvao tajmaut i potpuno su promenili šemu, a on se upasivio skroz. Imao je tipa 13 poena u trećoj četvrtini kad su konačno krenuli da mu sviraju faulove, a od tad je pogadjao sa slobodnog. 
 

Bones je sam prakticno igrao protiv Finiksa, uz pomoć Bugija na početku.

 

Dzamajkl je ujebao sve sto je mogao u svojim minutima, a drugom Grinu je CP usao u glavu i to je bilo to sto se njega tice.

 

Debeli i Malone moraju da rese problem kada ga biju ili kad je preumoran. Ovo se svaki put slicno zavrsi.

 

Džamajkl je u poslednje vreme zajebao i Bartona što se tiče pucanja u noge vlastitom timu.

 

Mnogo je jači Finiks. Ovaj lament je kiselo grožđe. Ofanzivno baš moćna utakmica ako se izuzmu Jokarine izgubljene lopte. Biće jebačina da se izbegne play in, a ako šesto mesto donese Warriorse to će biti idealno. Memfis bi nas rastavio.

 

Ali koliko je Meloun konzervativan trener. Kao da pred početak sezone nabuba playbook i kad koju izmenu pravi i šta god da okolnosti donesu, sile nema da odustane.

Link to comment
35 minutes ago, Joe D said:

Tesko da su warriorsi idealni ako steph ozdravi za bilo koga. 

 

Možda ne idealni ali najmanje loš matchup u poređenju sa ovim drugim. Nešto kao Portland prošle godine.

Link to comment

Najjace da je ekipa koja je igrala 5 finala nesto kao proslogodisnji portland. 

 

Denver moze da gleda da izbegne samo metlu, najslabija su ekipa u prvih 7. 

Link to comment
24 minutes ago, Joe D said:

Najjace da je ekipa koja je igrala 5 finala nesto kao proslogodisnji portland. 

 

Denver moze da gleda da izbegne samo metlu, najslabija su ekipa u prvih 7. 

 

Pa ako ćemo tako to je ekipa koja se nije ni plasirala u plejof prošle godine, ako ništa to je svežije nego što su tih 5 finala

Link to comment

Jbg, kad si navijac, verovatno i imas naduvana ocekivanja. Niko, apsulutno niko, ne bi mogao nista vise da uradi sa ovakvom ekipom gde ti fale 2 od tri najbitnija/najplacenija igraca. Jokic ce verovatno na kraju izduvati i za MVP i za prolazak prvog kola PO zbog toga.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...