Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

 
Quote

 

Michael Malone, Nuggets Agree To Multiyear Extension

MAR 23, 2022 3:10 PM

 

Michael Malone has agreed to a multiyear extension with the Denver Nuggets. Malone would have entered the final year of his contract in 22-23 without an extension.

In nine years as a coach, including parts of two seasons with the Sacramento Kings from 2013 to 2015, Malone is 348-304 (.534).

The Nuggets have the most regular-season victories in the conference over the past three seasons.

 

Srecan  Michael Malone svima koji ga slave:isuse:

Link to comment

Kajri dobija dozvolu da igra na domacem terenu, mislim da stupa na snagu sutra. Sta se istok igrao - igrao se. S druge strane, Simons ima diskus-herniju ili tako nesto, nije jos nijednom trenirao zajedno sa ekipom, pisi propalo od njega.

 

Iako je bilo nekih najava ranije, Zion se ipak ne vraca ove sezone.

Link to comment

'naci, 'ladno cu da se ubijem na licu mesta. pre par meseci bilo planirano da sledece nedelje budem u amerikama, u sarlotu. i to otplao zbog nekog drugog projekta, pa ide kolega. ja da vidim sta cu da propustim od hornetsa. igraju jednu utakmicu kod kuce sledece nedelje. i to protiv denvera :wacko::frust:

  • Tužno 1
Link to comment
On 23.3.2022. at 19:10, Time Crisis said:

 

To je već druga stvar, uostalom pola rostera ni nema ugovor duže od iduće sezone, jedini koji su trenutno potpisani na duži period su Džamal, MPJ i Gordon plus Jokić ako produži sad na leto (i Hajland kao ruki), ostali svi ili su već slobodni agenti na leto ili igraju poslednju sezonu

 

Kod Denvera je problem što par igrača igra ove godine za male pare a pružaju timu dosta, poput Riversa i Kazinsa koji zajedno imaju platu kao Faku (~3.2 miliona).

 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

:D

 

 

 

Zar nije dao i na nekom All Star meču? Pa mu Hakim vratio odmah u sledećem napadu, čisto da stavi do znanja ko je tatko?

Link to comment
6 minutes ago, Svarog said:

Zar nije dao i na nekom All Star meču? Pa mu Hakim vratio odmah u sledećem napadu, čisto da stavi do znanja ko je tatko?

Da odgovorim sam sebi. :D

 

Ne da nije dao nego je bacio airball :D

Ali zato Hakim jeste odmah posle toga pogodio.

 

Na 2:14 na ovom snimku:

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...