Jump to content
IGNORED

Filmske dive oku mile


Jumanji

Recommended Posts

 

 

1 hour ago, zorglub said:

 

Neću da se ložim, ali lepo je videti... Linda 58 vs Gong 57:

 

chinese-actress-gong-li-attends-a-press-

 

 

Azijatkinje se ne racunaju, njih kad vidis mogu da budu bilo sta izmedju 16 i 60 :lolol:

 

 

Koja je ovo Dzenifer sa 59?

Covek vremenom uci da voli bore oko ociju :)

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lena

    28

  • Misko

    28

  • Jumanji

    19

  • precog

    15

1 hour ago, I*m with the pilots said:

Azijatkinje se ne racunaju, njih kad vidis mogu da budu bilo sta izmedju 16 i 60 :lolol:

 

Problem je sto posle 60 izgledaju kao 90.

 

Ako je verovati mom bivsem cimeru koji je stalno petljao sa Azijatkinama 50+ njihova koza je dosta drugacija tj. ima svojstva kao nasa sa 25.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

 

Problem je sto posle 60 izgledaju kao 90.

 

Ako je verovati mom bivsem cimeru koji je stalno petljao sa Azijatkinama 50+ njihova koza je dosta drugacija tj. ima svojstva kao nasa sa 25.

 

Ne znam za starije ali ovo je iskustvo mog muza sa putesestvija po Kini :)

 

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Ako pricamo o zenama koje stare sa dostojanstvom onda mi je jako prirasla srcu Michelle Yeoh, dodje mi nesto ko azijska Meril Strip.

 

Za Yeoh +10, mada je potekla iz potpuno druge priče - riba je skakala motorom na voz u pokretu. Primer, jedna od najboljih koreografija, kamera, montaža te kaskaderskih poslova ikad (Cynthia Rothrock :wub:):

 

 

Od žena koje su graciozno ostarile izdvaja mi se još Emma Thompson, ona mi je oduvek bila ideal starovremenske ženstvenosti.

Link to comment
2 hours ago, Indy said:

Nije greh diviti se starim fotkama. To i jeste magija fotografije (a time i filma.)

 

Ko-izumiteljka tehnike za spread spectrum communications i frequency hopping... (a i glumica)

 

hedy2.jpg

 

hedy.jpg

 

 


Jao i meni je lepa Hedi, po svemu što znam o njoj privatno je bila teška prsotina ali imala je facu koja bi je i danas svrstala u najlepše žene Holivuda (za razliku od nekih drugih diva tog vremena koje su bile… pa samo produkt svog vremena) i generalno ju je bolelo uvo za sve, she didn’t give a single fuck.

IMG_1177.jpeg.bfce195bb6d19c8885e5f2e29a3130cd.jpeg
 

Kao mnogo lepša verzija Ann Dvorak, recimo.

 

Btw, njenog pronalaska nikad ne bi bilo da nije bila nesigurna oko veličine svojih grudi (Lui B. Majer ju je konstantno podbadao oko toga). Tako je upoznala Antala, on je napisao neki članak za novine o idejama za povećanje grudi (valjda je imao teoriju da to može da se izvede neoperativno, da treba da se piju životinjski hormoni) i onda je nekako razgovor odatle skrenuo na WW2 :kecman:


On topic:

IMG_1178.thumb.jpeg.7b6dea8befa69e332a7bfbdba15280e7.jpeg


IMG_1179.thumb.jpeg.dab9ba957b3158fc5d1514ccd2a30fdb.jpeg
 

IMG_1180.thumb.jpeg.17dc64e0e39e0684e3473609bdd4f599.jpeg

Meni je mnogo lepa Džin Tirni, koja je smuvala dva bivša muža Hedi Lamar. :hihi: 


 

Edited by Patty Lee
  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

Azijatkinje se ne racunaju, njih kad vidis mogu da budu bilo sta izmedju 16 i 60 :lolol:

 

57 minutes ago, bags said:

Problem je sto posle 60 izgledaju kao 90.

 

main-qimg-6cf281f399deeeea82f26b6515a813

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...