Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Nije par godina ovako strasno, ja sam cak mogao da podnese te glupave torije zavere do pre 2-3 meseca, jer je bilo jos dobrih stvari... Ali pre jedno 2 meseca je krenuo u full and only avax mode i tu sam prestao da ga pratim...

  • +1 2
Link to comment
Nije par godina ovako strasno, ja sam cak mogao da podnese te glupave torije zavere do pre 2-3 meseca, jer je bilo jos dobrih stvari... Ali pre jedno 2 meseca je krenuo u full and only avax mode i tu sam prestao da ga pratim...
isto.

teshko je vreme, ljudi se snalaze sachuvaj boze. pa tako i u glavi :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Što kaže Ljuba Živkov, kad se budu pisala žitija svetih SNS, Vulin će da dobije titulu "Saborac" mada vidim da je Vučić pojeftinjuje nazvavši ovu rahmetli Patrolnu Obrvu takođe saborcem

Link to comment
8 minutes ago, mraki said:

Ja se sećam da mi je jedno vreme bio zanimljiv, ali ne mogu više da dokučim kad je to bilo. Deluje baš davno.

 

na forumu

 

  • Haha 1
Link to comment
Već za 11. septembar je prso, tu je bilo raznih objašnjenja kako padaju zgrade. Posle je i otišao.
Pa da. Ali je na tw bio normalnal do covida
Ovo sad je baš eskaliralo
Link to comment

ne znam. meni je samo u jednom trenutku postalo malo nelagodno da to chitam, iz raznih razloga. nekako je prestalo da bude duhovito i postalo neshto drugo unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...