Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, gospa buba said:

vec 30 godina se prodaje u ljudskim apotekama, za ljude, bilivmi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

tako ce i ivermektin od avangarde ka zlatnom standardu.

:D

Link to comment

Evo veterina.
A ova druga im je boginja majka.
Jedina nije potpisala ograđivanje Medicinskog faksa od onog saopštenja protiv vakcinisanja... 2ebef63531d226866bccf8fc783e03c9.jpg25ca261e122e994fedd847a4c31080d2.jpg







... Shiit has hit the fan

Link to comment

pa jel se koristi negde za masovno lechenje kovida? mislim, ja probam svaki put da ne mislim da su kompletni idioti, prosto nije normalno. i da je lekar sto puta kako sme da daje takve terapije izvan sistema, ljudima koje nikad nije videla blink.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

pa jel se koristi negde za masovno lechenje kovida? mislim, ja probam svaki put da ne mislim da su kompletni idioti, prosto nije normalno. i da je lekar sto puta kako sme da daje takve terapije izvan sistema, ljudima koje nikad nije videla blink.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

prepisujem sam sebe sa fejsa:

 

valjda je jos prosle godine, na pocetku pandemije neko davao ivermektin neki obolelima, pa im je pala temperatura i izgledalo je kao da utice na virus. pa su onda neke zemlje pocele da daju ivermektin uz jos neke preparate, kao profilaksu. indija najvise, a kasnije i brazil. indija je posle nekoliko meseci konacno povukla ivermektin iz zvanicne procedure, a brazil vrlo brzo posto su ljudi, uzimajuci ivermektin, pomislili da je kraj pa su jednostavno sirili virus ne mareci za bilo kakvu zastitu. ta prica o indiji je ostala kao "uspeh" pa eto rezultata. ne bi ivermektin bio problem sam po sebi da nije vidjen kao zamena za vakcinu kod mnogih ljudi sto je vise nego kontraefekat

Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

pa jel se koristi negde za masovno lechenje kovida? mislim, ja probam svaki put da ne mislim da su kompletni idioti, prosto nije normalno. i da je lekar sto puta kako sme da daje takve terapije izvan sistema, ljudima koje nikad nije videla blink.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

prepisujem sam sebe sa fejsa:

 

valjda je jos prosle godine, na pocetku pandemije neko davao ivermektin neki obolelima, pa im je pala temperatura i izgledalo je kao da utice na virus. pa su onda neke zemlje pocele da daju ivermektin uz jos neke preparate, kao profilaksu. indija najvise, a kasnije i brazil. indija je posle nekoliko meseci konacno povukla ivermektin iz zvanicne procedure, a brazil vrlo brzo posto su ljudi, uzimajuci ivermektin, pomislili da je kraj pa su jednostavno sirili virus ne mareci za bilo kakvu zastitu. ta prica o indiji je ostala kao "uspeh" pa eto rezultata. ne bi ivermektin bio problem sam po sebi da nije vidjen kao zamena za vakcinu kod mnogih ljudi sto je vise nego kontraefekat

 

 

https://www.bbc.com/news/health-58170809

  • +1 1
Link to comment

Meni ova doktorka kod koje sam bio da je imala neke pacijente koji su joj pričali da su uzimali na svoju ruku, ali da to nije imalo nikakvog efekta, a dvoje od tih je i preminulo.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

A ovi što im preporučuju ivermektin i flogocid se specijalizovali samo za koronu valjda, pa kad dođe do cirkusa onda javite se izabranom lekaru, hepatologu ili kome god, što ne leče i ostalo :dry:

  • +1 1
Link to comment

Ako ima pravnika koji prate ovu temu: da li bi prof dr Valentina Arsić Arsenijević mogla da zaglavi neki mali tvorza i da se izbaci sa faksa / lekarske prakse?

 

Hvala na odgovoru.

Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni ova doktorka kod koje sam bio da je imala neke pacijente koji su joj pričali da su uzimali na svoju ruku, ali da to nije imalo nikakvog efekta, a dvoje od tih je i preminulo.







... Shiit has hit the fan
 

Kako nije?

evolution haters GIF

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

vec 30 godina se prodaje u ljudskim apotekama, za ljude, bilivmi.


nije tu ništa čudno

neki od veterinarskih lekova se zaista koriste i za ljudsku upotrebu (samo neki, ne svi), razlika je npr. u stepenu čistoće

 

davno beše kad se moj drug povredio na košarci, u Žagubici, lekar ga poslao u veterinarsku apoteku sa uputstvom šta da kupi i koristi za obloge (za otok zgloba)

Link to comment

mislim, glupi flogocid, on je praktichno netoskichan, mogao bi zaista/verovatno i da se jede (ne znachi da treba, ne vidim zashto), ali ume da reshi zarastanje nekih komplikovanih rana raznih vrsta. kod ljudi i zivotinja. medzutim, ovi shto bi da ga rastvaraju u hidrogenu me razochavaju, jer su definitivno trolovi, a svakako i trovachi [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...