Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, James Marshall said:

Iskreno ovo je šok za mene, naj high profile osoba ovog režima do sad, ako izuzmemo popove. Čudi me da mu neki direktor bolnice nije na gajbu nosio lijekove.

 

Ko kaže da nije?

Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Piše da je bio Nestorovićev fan, a teško da je bio high profile. Takvi se ne zezaju sa Koronom.

Ma svi su oni Nestorovi fanovi dok ne dođe do dupeta. Ovaj sa Pinka nije silazio. Ne mislim da je bio nešto baš baš bitan, naravno, ali ono nismo ni za jednog režimskog dupelisca čuli ovako eksplicitno da je pandrknuo od korone.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Tale said:

Taj me je pre nekoliko godina kontaktirao preko Tvitera da mi kaže da zna kako se zovem i da sam dobar čovek.

 

Čekaj, to je bila neka retardirana kao pretnja? :lol:

  • +1 2
Link to comment
"Pacijentu je ponuđeno da na intervenciju dođe druga ekipa Hitne pomoći jer se pacijent žalio na bol u grudim, ali je on u mežuvremenu odbio svaku vrstu pomoći."

a limun da li su mu ponudili? hocete i limun? nokte da mu nalakiraju, vesh ispeglaju dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, James Marshall said:

Ma svi su oni Nestorovi fanovi dok ne dođe do dupeta. Ovaj sa Pinka nije silazio. Ne mislim da je bio nešto baš baš bitan, naravno, ali ono nismo ni za jednog režimskog dupelisca čuli ovako eksplicitno da je pandrknuo od korone.

 

a tasovac, jel on od korone bese ?

Link to comment
12 hours ago, copkillah said:

 

Čekaj, to je bila neka retardirana kao pretnja? :lol:

Tako sam to tada shvatio.

Bilo je nakon toga još nekoliko javnih ispada sa otkrivanjem RL informacija ali sa neka druga dva različita naloga. 

Link to comment
1 hour ago, Tale said:

Tako sam to tada shvatio.

Bilo je nakon toga još nekoliko javnih ispada sa otkrivanjem RL informacija ali sa neka druga dva različita naloga. 

 

kakva pizdica, ali makar nam je društvo za nijansu podnošljivije sada kada je crk'o

 

  • +1 3
Link to comment
13 hours ago, Filozof manijak said:

Al zato kad zovem hitno zbog akutnog napada žuči ili perforacije čira, onda mi preko telefona savetuju da kupim buscopan

Ma mr'š bre

šest sati ravno sam ležala na parketu kad su me isekla leđa, rekli ne izlaze na teren zbog neuralgija. poručili mi da kupim neki glupi lek koji mi ništa pomogao nije, tek služba kućne nege i pomoći NBG mi je pružila i pametnu dijagnozu i savet.

mrš stvarno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...