Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Sa fb jedne budaletine koju sam trebala davno da blokiram, otprilike:

-sloboda, slobodaaa, robovi smo, covid fasizam, ljudi umiru od vakcina, sacuvajmo nase roditelje,  (valjda tako sto cemo ih nagovarati da se ne vakcinisu), onda neki mem "covid19 je test inteligencije" a ispod tog slika nekog ne znam koga, onda: kakve su to vakcine ako i dalje moramo da nosimo maske, kao jeste li vi ljudi culi za vakcinu posle koje mozete da se zarazite, ove sve ostale su trajne, protiv c19 ne rade nista, pa onda red nestorovica sa youtuba, pa onda pise mrzim manjine, oni imaju veca prava od mene, mrzim migrante, onda red nekih religioznih poruka..

 

Mozda je i bilo, citala sam da su neki zavrsili u bolnici od onog leka za domace zivotinje.

DARVINE, REAGUJ, MOLIM TE!

Link to comment
1 minute ago, Skyhighatrist said:

 

 

 

Onaj osećaj kada nisi učestvovao, nemaš ništa sa tim, niti bi ikao imao ali te opet blam samo zato što gledaš... 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Onaj osećaj kada nisi učestvovao, nemaš ništa sa tim, niti bi ikao imao ali te opet blam samo zato što gledaš... 

 

Meni super..

 

Ko ga jebe kad je pizda oportuna iposle svega se ne povlaci sa funkcije..govno pokvareno. Neka ga danima jebu ovako.

 

Inace..i daljene kapiram odakle i kako ovi ljudi sa snimka zaradjuju za hranu i garderobu. Struju nisam siguran da imaju.

Link to comment
9 hours ago, keitel said:

 

Ne postoji rupa u antivaks logici, sve su pokrili.

Ali bukvalno. Da im korona pokosi nekog iz porodice, opet bi tvrdili da su ih prskali iz vazduha. Ili nesto slicno. 

Imam drugaricu farmaceuta (da, sa farmaceutskim fakultetom), ona je ovo shvatila kao grip, prelezala, prelezali joj svi kod kuce, kaze ko grip, nije nam nista bilo, za 3-4 dana prelezali. Nije se vakcinisala, kao merice antitela. 

Ne mislim da su svi nuzno avaxi, imam utisak da su mnogi ovo shvatili kao grip. Cak i od nekih vakcinisanih sam cula ne brini, to je samo jaci grip i da je Italija toliko stradala zbog pretezno starog stanovnistva. Nema logike to sto pricaju. Jedino ako im je psiholoski branik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...