Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

ja na zalost ne mogu da smislim opravdanje za takvo ponashanje. svi smo proshli kroz isti obrazovni sistem, deca su nam danas u istom sistemu, pa da li naskachu ljudi na knjige iz biologije i hemije da precrtavaju i cepaju? jer nije istina shta tamo pishe. bash to toliko da se raspadne sve, to ne moze tek tako. znachi zaprashuju nas, nema drugog objashnjenja hihi.gif

slavica moze da zvuchi ubedljivije samo glupljem od sebe. a to je onda bash mnogo glupaka :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

 

tesko da je to sad isti sistem kao nekad

 

Udžbenik veronauke za V razred osnovne. Autor: Nikola Budišin

 

 

FCGQVSSVIAABCCK.jpg

  • Haha 5
Link to comment
i ovo je neko odobrio, lepo. mada, kapiram, da bi ekipa koja salje decu na veronauku digla ustanak, ako u udzbenicima ne bi bilo slicnih bedastoca.
ekipu koja shalje decu na veronauku realno zabole, sve da ih uche i tablicu mnozenja tamo, i to pogreshno. decu s druge strane jedino shto interesuje na veronauci jeste da li ce pederi goreti u paklu. srecna okolnost je shto je to jedini seksualni kontekst u toj nastavi i pojavljuje se samo zato shto deca iniciraju temu. i da, gorece rolleyes.gif

ne bih pridavala uopshte znachaj tome. kad god se ne uklopi srbininu u namere, to se pretvara u odjebi pope. znachi da nije ni toliko do popa. ali pop jashe dok moze, ovaj krug on.

sent from novi mnogo jak bubamoto.







  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, keitel said:

 

Ne postoji rupa u antivaks logici, sve su pokrili.

malopre mi na lajni prolete da je izgleda pomenuti prijatelj umro... ubili ga respiratorom, sigurno.

Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Ako na sledećim protestima ne bude fajt pavlovićmastaša protiv ivermektinaša, biću razočaran u srpski duh

Podele postoje otkad su počeli sa protestima. Od 100-200 okupljenih oduzmeš policiju u civilu i blejače i dobiješ grupice ljudi koje imaju neke tamo vođe i koji ne mogu ni da se dogovore oko rute šetnje. A zahvaljujući direktnom prenosu svaka zamlata može da dobije 3 minuta popularnosti, izjavi nešto, oseti se bitnim i onda postane još glasnija jer zna šta i kako treba da se radi. Čini mi se da Radule za sada ne dolazi na proteste, Jovana se pojavila tek sinoć, najavljenog monaha Antonija još uvek nema tako da je ovo i za njih low priority. Što je odlično, jer će se vlast valjda ohrabriti da zaista pojača ove tzv. mere.

Link to comment
52 minutes ago, munze said:

 

tesko da je to sad isti sistem kao nekad

 

Udžbenik veronauke za V razred osnovne. Autor: Nikola Budišin

 

 

FCGQVSSVIAABCCK.jpg

 

Pa nije da se ovakve gluposti nisu ucile na pojedinim fakultetima, na primer istorije jos pre 25 godina. Slicno i u doba Milosevicevog haosa. Mozda van knjiga ali od nastavnika. Nije bas da je 50% srbadije ucilo iz novih knjiga, ima tu i matorih.

 

Inace, ja redovno pokusavam da na instagramu prijavljujem storije sa debilnim sadrzajem oko vakcina (tipa da vakcinisani mnogo vise umiru blablabla) i non stop mi instagram vraca poruke da se ovo ne kosi sa politikom i komjuniti standardima. Ali me zato konstantno opominju kao admina na fejzu u ogromnoj grupi kad neko pita tipa "Is it possible to work on laptop in Suicide bar?" - za podrzavanje i odobravanje postova koji podsticu samoubistvo ili povrede. Da se ugase ta sranja plus youtube na 3 meseca da se povadimo malo globalno od idiota. Jebena pandemija u vreme socijalnih mreza

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Zlurad said:

 

Pa nije da se ovakve gluposti nisu ucile na pojedinim fakultetima, na primer istorije jos pre 25 godina. Slicno i u doba Milosevicevog haosa. Mozda van knjiga ali od nastavnika. Nije bas da je 50% srbadije ucilo iz novih knjiga, ima tu i matorih.

 

Inace, ja redovno pokusavam da na instagramu prijavljujem storije sa debilnim sadrzajem oko vakcina (tipa da vakcinisani mnogo vise umiru blablabla) i non stop mi instagram vraca poruke da se ovo ne kosi sa politikom i komjuniti standardima. Ali me zato konstantno opominju kao admina na fejzu u ogromnoj grupi kad neko pita tipa "Is it possible to work on laptop in Suicide bar?" - za podrzavanje i odobravanje postova koji podsticu samoubistvo ili povrede. Da se ugase ta sranja plus youtube na 3 meseca da se povadimo malo globalno od idiota. Jebena pandemija u vreme socijalnih mreza

 

pa nisum bar na BU. ne znam sta su radili u pristini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...