Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Deluje mi da mnogi tamo neće decembar doživeti. Lošeg zdravlja, nevakcinisani i zaraženi. Leče se ivermektinom ili drugim otrovima, eventualno placebo sranjima. Veruju samo avaks lekarima. Žao mi je samo njihove dece, ko zna kakvim đubretom ih kljukaju tokom rutinskog oporavka od bolesti. Samo još fanovi izbeljivača nedostaju.

  • +1 2
Link to comment

Meni danas doktorka kad je pričala koliko je nerviraju ti sa ivermektinom, kaže da su svi redom prihvatali sve labove upute i lekove, samo su neki posle tvrdili da im je baš ivermektin pomogao da preteknu.
Mislim ovi što su pretekli.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ok..treba mi veeeeelika serpa..kutlaca..jedno 3-4 pakovanja sumecih tableta magnezijuma i kalcijuma..limuntus i so po ukusu..

 

 

Pomesam sve u jedno 30 litara vode..i idem ulicom i vicem...AAAAAAJMO IVERMEKTIN...IVERMEKTIN NA TOCENJE..TAZE IVERMEKTIN..PLJUGAJ DJOKU KONE - IVERKEMTINA NA TONE..DA BI IMAO SINA PIJ IVERMEKTINA

 

 

I bude zmaj :)

 

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

Ok..treba mi veeeeelika serpa..kutlaca..jedno 3-4 pakovanja sumecih tableta magnezijuma i kalcijuma..limuntus i so po ukusu..

 

 

Pomesam sve u jedno 30 litara vode..i idem ulicom i vicem...AAAAAAJMO IVERMEKTIN...IVERMEKTIN NA TOCENJE..TAZE IVERMEKTIN..PLJUGAJ DJOKU KONE - IVERKEMTINA NA TONE..DA BI IMAO SINA PIJ IVERMEKTINA

 

 

I bude zmaj :)

 

Odličan :cool:

 

Veseli Roald Dal je u "Džordževoj čudesnoj medicini" predvideo ove antivakcinaše i Ivermektin, smeša koju je Džordž smućkao svojoj nadžak babi je između ostalog imala i:

 

  • Flea powder for dogs (ovo je Ivermektin)
  • Fowl pest powder to mix with feed
  • Purple pills for hoarse horses
  • Thick yellowish liquid for cows
  • Sheep dip
  • Pig pills for swine sickness

 

Cela smeša ukratko ovde.

 

Šta li bi veseli Dal pisao da je živ danas sa ovim antivakcinašima ...

 

Share & Enjoy

Edited by Gojko & Stojko
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, angelada said:

Ima i Flogoskin kad smo vec kod Flogocida - nisam videla kapitalnu razliku osim sto malo manje intenzivno mirise, a volim da ga namazem kad dobijem bubuljicu. 
 

ako mi ga pokupuju avaksi da bi ga pili, mislim stvarno.

 

Flogoskin je ostao dosledan formuli dok je Flogocid nesto izmenjen otkada se pravi u Banovcima i cini se kao da ima slabije dejstvo. Osim sastava nekada je bio mast, sada je krem.

  • Hvala 1
Link to comment

Špijuni su među nama narativ, DB/BIA pokušava da ih kontroliše, svi su botovi. Uglavnom sto puta kače skrinšot sa sajta vlade Japana, kako je ivermektinom moguće lečiti neke bolesti, naravno kovid se ne pominje. Indija je pobedila kovid pomoću ivm, to što su imali tromesečni potpuni pomor se zanemaruje. Evo samo što nisu u Poljskoj ukinuli vakcinaciju, i prelaze na ivermektin. Samo niko da im kaže da ivermektin ne štiti od zaražavanja. Naravno gomila nevakcinisanih i zaraženih "moli" za ivermektin, doziranje istog i dodatne terapije. Prete tužbama, ako im se skrinšotovi budu pojavljivali po medijima i društvenim mrežama.

 

  • Tužno 1
Link to comment

Nova hit teorija koju sam cuo iz druge ruke je da sada manje agresivni antivakseri idu po Fajzera jer je iz dobro obavestnih krugova procurelo da Fajzera u Srbiji odavno nema a Vucic da ne bi to priznao daje samo fizioloski rastvor...

  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Nova hit teorija koju sam cuo iz druge ruke je da sada manje agresivni antivakseri idu po Fajzera jer je iz dobro obavestnih krugova procurelo da Fajzera u Srbiji odavno nema a Vucic da ne bi to priznao daje samo fizioloski rastvor...

 

To da ne pojedu govno i naruse sujetu i kazu zajebali smo se, nego eto primaju fizioloski rastvor, a ne Fajzer vakcinu, da ih birokratija ne bi mucila. Kakav je lakmus za karaktere i inteligenciju ova pandemija, pa to je neverovatno.

Edited by Moonwalker
  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...