Jump to content
IGNORED

antivaxx biseri


Ros

Recommended Posts

Neće valjda trudnici dati ivermektin mellow.gif
shta mislish?

piju neko sranje sedam dana, osmog dana im se sjebu tri chetiri vitalna sistema, ali nije to od konjskog leka. od chega li je ziva nisam, da nije kovid? isuse.gif nije, kovid ne postoji, prskaju ih nechim iz zbunja, jer josh nije opalo lishce, pa mogu da se kriju...

iskreno, jedan (solidan) deo mene i dalje pokushava da na moje interno trzishte ideja plasira uteshnu ideju kako nas troluju shaljivdzije sad.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
On 27.10.2021. at 0:57, kud u maglu Simoviću said:

osnivač neke dba agencije

ono što je paja levijatan za kučiće, ovaj je bio za pitanje dečije zaštite na internetu

 

 

šljam

je l on bio jedan od galerije likova koji su ordinirali po hepiju nakon ubistva pevačice i govorio tipa o sektama ili tako nešto?

poznata mi je faca, a tad sam pratila trash dosta. nakon toga ne... ne mogu da ga povežem u glavi sa levijatanom ili vacićem...

Link to comment

Kako ne možeš povezati sa Mišom Pišom, legendarna slika kad njih nekoliko zadriglih krmaka pokazuju kao neke značke, svaka različita, uglavnom neke igračke ili neke kolekcionarske primjerke sa buvljaka

Link to comment

kakav flogocid kod veterinara i poljoprivredne apoteke, flogocid se kupuje u liliju i deemu :dry:

ovaj je sigurno trol, nema shanse da nije [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...