Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2021/22


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    35

  • Daddy Cool

    13

  • LeBron

    10

  • Fins fleet

    8

3 hours ago, freakns said:

draft sutra u 9 uvece... pa dobro bre Rose, jesti ti jeo bunike ili sta? ili stvaras prednost tako sto ces se jedini pojaviti na draft dok normalan svet gleda fudbal?

 

i meni je isto fudbal u 9. nisam hteo veceras zbog slave, a sutra navece je gala predstava za elitu :)

btw, od draftera ima nas 3-4 mozda koji pratimo fudbal

Link to comment
  • 1 month later...
30 minutes ago, levi said:

@Ros šta se dešava ako trejdujem igrača koga ne mogu da zadržim kao keepera, jel može novi tim da ga zadrži?

 

 

 

mislim da to nije pokriveno u pravilima. ima da se keeper runda prenosi kod novog vlasnika.

rekao bih da je u redu ga novi vlasnik moze imati isto onako kako si ga ti imao ove sezone, ali da ga onda ne moze zadrzati. 

znaci, status keepera u novom timu sledece sezone je isti kao kod tebe ove sezone

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Ros said:

 

mislim da to nije pokriveno u pravilima. ima da se keeper runda prenosi kod novog vlasnika.

rekao bih da je u redu ga novi vlasnik moze imati isto onako kako si ga ti imao ove sezone, ali da ga onda ne moze zadrzati. 

znaci, status keepera u novom timu sledece sezone je isti kao kod tebe ove sezone

 

 

 

da, tako bi bilo u duhu pravila

 

jel možeš samo da proveriš za moje keepere u čelendž ligi, da li su završili kod mene ili mogu da ostanu još jednom, da budem siguran :dry:

Link to comment
12 hours ago, levi said:

 

da, tako bi bilo u duhu pravila

 

jel možeš samo da proveriš za moje keepere u čelendž ligi, da li su završili kod mene ili mogu da ostanu još jednom, da budem siguran :dry:

 

ostavio si sabonica i micela po drugi put. znaci, mozes ih i sledece godine ostaviti, ali je onda kraj

  • Hvala 1
Link to comment
  • 5 months later...

Sporcki pozdrav
Ukoliko ima slobodno mesto (ne u keepers) u nekoj od liga, bio bih zainteresovan da igram.
Igrao sam par godina ESPN na drugom forumu, igrao sam neke druge sportove u proslosti, tako da sam neki solid medior level rekao bih

Link to comment
1 hour ago, lord_s said:

Sporcki pozdrav
Ukoliko ima slobodno mesto (ne u keepers) u nekoj od liga, bio bih zainteresovan da igram.
Igrao sam par godina ESPN na drugom forumu, igrao sam neke druge sportove u proslosti, tako da sam neki solid medior level rekao bih

 

bice sigurno mesto u roto ligi, a za ostale ne znam. ako neko odustane,, vrlo rado

Link to comment
33 minutes ago, Ros said:

 

bice sigurno mesto u roto ligi, a za ostale ne znam. ako neko odustane,, vrlo rado


Kul, hvala. Javljam se pred pocetak sezona onda.

Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

E, jel može neki link sa pravilima, uključio bih se ako bude bilo mesta. Roto me ne zanima, nego ono što je nekad bilo H2h. Kapiram da su to kiperi?

 

sve vrste fantazija mogu biti kiper lige. zavisi od dogovora da li se neki igraci ostavljaju za sledece sezonu ili ne.

Link to comment
  • 1 month later...

Rosonero, videh jutros da si obnovio lige, pa bih ovom prilikom izrazio želju da se povučem iz Roto i obe Keeper lige, ako ima zainteresovanih da preuzmu timove.

Ostao bih najradije samo u Zvaničnoj, jer mi i dalje predstavlja izazov da je osvojim i zato što je redraft. Godinama unazad igram 8-10 liga i moram nekako to da presečem. Iz Roto svakako izlazim, a za Keeper i Šumsku tu sam za dogovor. Hvala na razumevanju!

Link to comment
35 minutes ago, Daddy Cool said:

Rosonero, videh jutros da si obnovio lige, pa bih ovom prilikom izrazio želju da se povučem iz Roto i obe Keeper lige, ako ima zainteresovanih da preuzmu timove.

Ostao bih najradije samo u Zvaničnoj, jer mi i dalje predstavlja izazov da je osvojim i zato što je redraft. Godinama unazad igram 8-10 liga i moram nekako to da presečem. Iz Roto svakako izlazim, a za Keeper i Šumsku tu sam za dogovor. Hvala na razumevanju!

 

steta, ali postujem odluku :)

izbacio sam te iz roto, a za keeper i shumsku cemo traziti zamenu

Link to comment

Teška srca sam tako odlučio ali jebiga. Zaboravio sam kako je igrati kada ti je fokus samo na 2-3-4 lige. Radije ću Zvaničnu da igram All-in nego četiri lige gde se umorim od bazičnog održavanja ekipa.

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...