Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LŠ 21/22

Featured Replies

Kakva nezahvalnost :isuse: Trebalo je da izađu umorni starteri, izgube 1-0, i isprate Čoloa u Ligu Evrope.

  • Replies 2.4k
  • Views 97.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta je ovo sa Žurnalom, koja je fora sa trenerima  

  • kako jbt?   izbacili PSG, Čelzi, Siti, dobili Liverpul. šta je još trebalo da urade? teško da je sve to bilo slučajno i nezasluženo.   na stranu antipatije/simpatije Real je najveć

Posted Images

7 hours ago, Miljenko said:

Ok. Ali zasto to ne rade City i Liverpool recimo. Obe ekipe su gostovale i izvele jake sastave. Mi igramo kod kuce, uz pristojno brojnu publiku, i onda imamo ovako nesto. Da ovi nisu smotani u zavrsnici, lagano bi izgubili i drugi duel protiv njih.


Misliš da Elanga i Dialo nisu promašili par zicera bilo bi 4:0 već u prvom poluvremenu. 
Treba da gledaš sa taktičke strane-Rannik je sinoć dokazao svoju poentu, a to je da za njegov način igre nisu potrebni superstarovi, presing i brzu distribuciju mogu da igraju i “trećepozivci” .

1 hour ago, John Coltrane said:

Misliš da Elanga i Dialo nisu promašili par zicera bilo bi 4:0 već u prvom poluvremenu. 

 

To jedino da su rasni strelci Elanga i Dialo iskoristili svaku polušansu na utakmici, pa bi bilo 4:0 na poluvremenu. Mada to ne bi bilo dovoljno protiv 14 golova koje bi YB dao u nastavku:

 

Screenshot-20211209-081629.png

9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

To jedino da su rasni strelci Elanga i Dialo iskoristili svaku polušansu na utakmici, pa bi bilo 4:0 na poluvremenu. Mada to ne bi bilo dovoljno protiv 14 golova koje bi YB dao u nastavku:

 

Screenshot-20211209-081629.png


Vidi se da fudbal gledaš preko LiveScore :sleep:

Njemci 1/4

Spanci 2 ili 3/4

Talijani 2 ili 3/4

Englezi ocekivano 4/4 (i zamalo 4 prva mjesta)

Francuzi 2/3 (Monaco je ispao u kvalifikacijama)

Portugal 2/3

Austrija i Holandija 1/2

 

12 ili 13 razlicitih gradova, od toga 4 glavna grada (Madrid i Lisabon sa dva kluba, London i Pariz).

Edited by borris_

2 hours ago, John Coltrane said:



Treba da gledaš sa taktičke strane-Rannik je sinoć dokazao svoju poentu, a to je da za njegov način igre nisu potrebni superstarovi, presing i brzu distribuciju mogu da igraju i “trećepozivci” .

Koji će vam onda Kristina? :fantom:

40 minutes ago, John Coltrane said:


Vidi se da fudbal gledaš preko LiveScore :sleep:

 

Ne bro, gledao sam na tv. I gde baš reče "4:0 na poluvremenu", gone te neki demoni™ prošlosti? :fantom:

6 hours ago, Weenie Pooh said:

Kakva nezahvalnost :isuse: Trebalo je da izađu umorni starteri, izgube 1-0, i isprate Čoloa u Ligu Evrope.

Da je to zavisilio od vas, sigurno bi uradili :tongue: pitjke liverpulske. 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Koji će vam onda Kristina? :fantom:


Zato što volimo da se rasipamo :nobles:

 

A i o čemu bi ovde ljudi pričali u pauzama?!

 

1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne bro, gledao sam na tv. I gde baš reče "4:0 na poluvremenu", gone te neki demoni™ prošlosti? :fantom:

 

4:0  - zato što sam bio umeren u citiranom postu :fantom:

5 hours ago, borris_ said:

Njemci 1/4

Spanci 2 ili 3/4

Talijani 2 ili 3/4

Englezi ocekivano 4/4 (i zamalo 4 prva mjesta)

Francuzi 2/3 (Monaco je ispao u kvalifikacijama)

Portugal 2/3

Austrija i Holandija 1/2

Španci imaju pet predstavnika ove sezone.

Ove godine će biti nešto manje ekipa iz liga petice u nokaut fazi (12). Za razliku od prošle, kada ih je bilo 15, i pretprošle gde su svi učesnici bili iz top 5 liga.

Screenshot_20211209_151405.jpg

Sjajno, izvukli Viljareal i Man Utd :lolol: Onda kao, ajde probaj ponovo... aha, Man City!

Zabagovali. Uporno ponavlja da je Utd vec izvucen :)

Izvlači protivnika za Atletiko pa kaže, "All teams are viable, except Liverpool and... Manchester United".

 

Baguje im sektaški algoritam nešto. 

Salzburg za LFC, ništa od Pariza :sad:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.