Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

5 minutes ago, Lancia said:

Zadnje vreme doslo, kad Barsu zajebavaju iz raspalog Jedinstva :rolleyes:

 

 

Kako raspalo, i pored Olea završiše drugi u prvenstvu, sigurno jedva čekaš da vidiš kako će Ragnick da nas utegne...  1584414675.5338-smiley.webp.6f2718197687f186f345300c60c65fda.webp

Link to comment
2 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Kako raspalo, i pored Olea završiše drugi u prvenstvu, sigurno jedva čekaš da vidiš kako će Ragnick da nas utegne...  1584414675.5338-smiley.webp.6f2718197687f186f345300c60c65fda.webp

Ziva nisam :D taman ce da vas utegne za 5 mesto.

 

Zezam se naravno od dosadnih utakmica, ne znam sta cu.

Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Uvjek je lijepo vidjeti kako Barca gubi. Vratice se oni kad tad veliki je to klub a i Xavi je moram reci gotivan.

Sve sve ali gol razlika 2:9 :D

Link to comment

Katastrofalno drugo poluvreme, ali barem je Ragnick video sa kakavim indijancima raspolaže, od ove postave (od novih igrača) jedino je Diallo iskoristio svoju priliku...

Link to comment
2 minutes ago, Miljenko said:

Zasto mi uvek mora da se brukamo u ovoj CL. Bayern kome nista nije trebalo, je izveo skoro prvu postavu, a mi branimo 1-1 protiv nekog Young Boysa.


Zato što Bajern ima 3 nedelje zimske pauze, a mi ćemo za to vreme odigrati  5,6 utakmica.

Link to comment

Ok. Ali zasto to ne rade City i Liverpool recimo. Obe ekipe su gostovale i izvele jake sastave. Mi igramo kod kuce, uz pristojno brojnu publiku, i onda imamo ovako nesto. Da ovi nisu smotani u zavrsnici, lagano bi izgubili i drugi duel protiv njih.

Link to comment

Iz rubrike "Stvari koje možete reći u toku utakmice i u toku seksa sa Charliejem Sheenom:

 

24 minutes ago, aram said:

Ma ko da je bitno, meni važno da je Čarli Sevidž ušao :)

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Ok. Ali zasto to ne rade City i Liverpool recimo. Obe ekipe su gostovale i izvele jake sastave.

 

Pep je izveo tako jak sastav da ga je odvalio jedanaesti tim u Nemačkoj feat. Joško Gvardiol, a Klop je izveo osmoricu rezervista plus dva Afrikanca i golman.

 

Mislim, zvuči kao da pitaš zašto su B postave MCFC i LFC jače od B postave MUFC? U kom slučaju jebiga, ko vam je kriv što Matić nije Nat Philips pa da dribla hor bernskih dečaka u svom šesnaestercu :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...