Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

Prevrću se stomaci nešpanskim osvajačima grupa na prizor prolaska Atletika sa drugog mesta. Siti bi bio protivnik po meri, ne sećam se da sam ih gledao u međusobnom duelu.

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Prevrću se stomaci nešpanskim osvajačima grupa na prizor prolaska Atletika sa drugog mesta.

 

Sad kad ima zapadne Lille, Salzburg, ili tako neki Man Utd, a Liverpulovih 18 bodova donese samo dvomeč sa PSG :mellow:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Sad kad ima zapadne Lille, Salzburg, ili tako neki Man Utd, a Liverpulovih 18 bodova donese samo dvomeč sa PSG :mellow:

Svidja mi se kako razmisljas. :)

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Razmišljam da se vidimo opet u četvrtfinalu :fantom:

 

Lako ti je da se kurčiš kad nema Morate u Atletiju :happy:

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Lako ti je da se kurčiš kad nema Morate u Atletiju :happy:

 

Jes' wallah, ne može sirotinja, jednog Moratu zamenili katalonskim škartom x2 :sad:

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Jes' wallah, ne može sirotinja, jednog Moratu zamenili katalonskim škartom x2 :sad:

Ne izazivaj, umesto lepo da pozelis finale protiv jorgandzija, tu su neprejebivi.

Link to comment

Filips je novi Klavan. Mene je oduševio kako je Ibrahima uštopovao Ibru i generalno odigrao. Jak, brz, ne libi se da izađe...novi Ibra je u gradu. Posle je Zlatanu laknulo kad je ušao minijaturni crnac pa se malo istresao na Keiti.

Ne znam kakvi su u Italiji kriterijumi za faulove i penale ali padanje Milaneza je bilo presmešno. Pa šire ruke, traže žute kartone, ta gestikulacija je u Engleskoj skoro pa izumrla. Ono što je i meni laiku bilo odmah vidljivo je koliko je slabiji presing, puno puta je igrač mogao da primi loptu pa se okrene, doda... 1 Ox je radio šta je hteo, a on realno može samo da trči kao muva bez glave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...