Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Zlurad said:

 

Nece ih naduju mnogo, ni Bayern ne igra nista posebno. Mada sa Lewandowskim se nikad ne zna. Jedva cekam novi fm, da preko editora odma, opet dovedem Musialu u Radnicki :lolol:

Umesto Zakasalicu

Link to comment

Sad su gori od one generacije s polumrtvim Kokuom, Rajzigerom, Overmarsom, Klajvertom, debelim Rikelmeom i Litmanenom, Saviolom... 

Zatvorio se krug, tad su kupili Ronaldinja, Etoa, Deka i kompaniju, Cavi i Pujol naucili, Iniesta i Mesi se rodili i eto. 

Nikad mi se nisu nesto dopadali kao klub, ali sam uvek sebe hvatao kako navijam za njih zbog ovih iznad nabrojanih. Sad su kao neki glamurozni Betis. 

Link to comment

Sinoć je bilo baš tužno... Barca se baš jako srozala... Ja mislim da će oni, u najboljem slučaju da budu 3. u grupi...

 

Da Bayern nije igrao loše, moglo je biti opet 8 komada... Nego se ni Nemci nisu nešto zalagali, otaljali su posao, kao da igraju protiv nekog Bohuma...

Link to comment
56 minutes ago, Plajvi said:

Sad su gori od one generacije s polumrtvim Kokuom, Rajzigerom, Overmarsom, Klajvertom, debelim Rikelmeom i Litmanenom, Saviolom... 


Pravda za Ročembaha!

  • Haha 1
Link to comment

Nije se ta Barselona puno razlikovala od ove sada - kupovali su sitom i resetom sve sto je ikada pokazalo i trunku talenta ili bilo sta sto ima holandski pasos, bez plana, bez vizije i neke strategije. Njih je tad izvukla (na srecu? dobar skauting? rad sa mladima?) mlada generacija koja je progurala 10ak godina vrhunskog fudbala i za Barsu i za Spaniju, gde trofeji naravno nisu izostali. To i cinjenica da su se prvi dograbili Mesija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...