Jump to content
IGNORED

LŠ 21/22


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, Zlurad said:

Šta sam rekao, pokušavaju i jedni i drugi da preskoče ogradu i udju bez ulaznica

 

Bila je masovna preprodaja ulaznica dodeljenih članovima UEFA porodice™ onlajn, a niko nije znao da li su i kako personalizovane, odnosno koliko će se to rigorozno proveravati. Zasrali su žestoko u organizaciji, a sad krive navijače zato što su kasno stigli na stadion :isuse: Kao da se utakmice odlažu dok se ne popuni i poslednje sedište.

 

4 minutes ago, bradilko said:

garant @copkillah

 

Copi je u Parizu, a da li je na stadionu ne zna se još. Ne bi me čudilo da je lično izazvao ovaj zastoj :mad:

 

Stojanović nam priča kako se Alcantara povredio na zagrevanju, a mi ga na ekranu gledamo kako se zagreva sa ostalim igračima :blink: Osim ako je to neki snimak prethodne runde zagrevanja?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Jbg, sedim u sobi u hotelu u Szegedu i gledsm RTS strem... :isuse:

 

Razmisljam da odem u lobi hotela i gledam na madjarskom... Kontam da cu se manje nervirati...

2003. sam se zadesio u Budimu i Pesti kad nam je Drogba dao 3 komada u LS. Veruj mi da je bolje da slusas "hamadomatojsh majojsh Real Madrid" nego Aciku kako drobi o imidzu i nozu u ledja 

Link to comment



 
Copi je u Parizu, a da li je na stadionu ne zna se još. Ne bi me čudilo da je lično izazvao ovaj zastoj :mad:
 


Mene ne bi začudilo da ga i tamo banuju na 15 dana, čisto kumulativno :)
  • Haha 2
Link to comment

ovo odlaganje  je globalna zavera vlasnika pivarskih kompanija sirom sveta i krcmarskog tajnog udruzenja..

edit

 

kasnio KUD 

 

Link to comment
[mention=385]radisa[/mention] banuj ga, majke ti. Hoce da unisti jedan endemski pravopis [emoji3]
Ću se banujem sam. Od dosade sam u klubu sa 447 "puldjana" nalete na 3 madridista pa sam morao da šaltam jezike [emoji16]
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...