Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Ja sam se prešaltovao na breskva papir ali to od kako je krenula Korona. Manje dolaze gosti pa je onda većinom za mene :fantom:

 

A za noževe, džabe nalepnice, kada su vrlo brzo počeli da pišu broj nalepnica po računima. Tada se već videlo da su potcenili broj 

Edited by *edited by mod
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Pa zato bas, imaju oni dobru racunicu, sad nek obezbede i noževe.

Mislim, pre će ih narod bojkotovati zbog ovoga nego bilo čega, i ako, treba.

bukvalno i treba. sve vreme su prevaranti.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
Ja sam se prešaltovao na breskva papir ali to od kako je krenula Korona. Manje dolaze gosti pa je onda većinom za mene :fantom:
 
A za noževe, džabe nalepnice, kada su vrlo brzo počeli da pišu broj nalepnica po računima. Tada se već videlo da su potcenili broj 
Dobitna taktika, umene Elektrodistribucija ima tako neke mesečne nagradne konkurse. Bira se između 10 nagrada i ja izaberem one skromnije za koje smatram da će biti manje tražene. Tako sam i dobio par puta nagradu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Brt kakve breskve, kakvi cvetni dezeni. Ja se tu vodim ekološkim principom, sad ti baciš u šolju kao neki fensi mirisni papir. Kupujem u DM onaj reciklirani, mekan a ne grize me savest :fantom: a i gosti ređe dolaze :fantom:

Link to comment
On 3.2.2022. at 19:33, gospa buba said:

to nije veliki popust za noz, to je noz za dinar placen kupovinama od 20 hiljada. rastrgnuce ih!

Ja sam sve kupila na po 10 markica, isplativije je. 

Htela da kupim pre neki dan mami, pitam prodavačicu ima li noževa, kaže stigli juče i planuli tokom jedne smene! Cirkus bio, kaže žena neki su nosili po 20 komada :wacko:

Link to comment

Pa eno ti je Mraki ostavio link šta ne valja. 

 

U Lidlu su bile masovke kad stiže nešto tog tipa. Onda su ograničili koliko komada može svako da kupi, pa ako preprodavce ne mrzi, nek mobilišu familiju da glumi građanine. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

jeste, ali ne objashnjava nacionalnu pomamu in dzeneral. mogle su biti i lukovice lala, ali nisu. zashto bash to, zashto bash sad, niti je to prva 'prodaja' na markice, niti prvi nozevi na markice.

 

i sa tog klika se ochekuje neko trzishte, da to neko kupi? zashto to?

Edited by gospa buba
Link to comment

Što da ne, nerđajući čelik, lepo izgledaju, oštri su, korisna stvar.

Kapiram kuda ide tvoja insinuacija ali ko hoće da kolje ima čakija onoliko, neće da skuplja nalepnice pa da časti žrtvu Kuhn Rikonom.

 

Polazim od sebe, noževe koristim jer kuvam, bukvalno sam cmoljo koji moli u ribarnici da skinu oni i glave jer se ja gadim. Malo mi to bzvz učitavanje neke konstantno tinjajuće homicidalnosti življu koji koristi priliku da kupi nešto kao skupo po simboličnim cenama. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Meni ovo prilično zabavno, razvlače ih mediji samo tako, ima i teorija da nisu originalni noževi… :lolol:

Mislim, ja nemam ništa protiv i što su radnici uzeli na desetine noževa uz 40 markica ako to već nisu nekim internim propisima uspeli da spreče.

Morali su obezbediti dovoljan broj noževa u odnosu na broj markica u opticaju, i ćao.

 

Ne sećam se nešto tih prethodnih skupljanja markica i da li je bila ovakva pomama.

Mislim ipak da nije bilo ništa “za dinar” kao sad neki nož, biće da je u tome caka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...