Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

e. sad sam bila u onoj radnji novoj u merkatoru... wc kikiriki, jebemliga tako nekako.

 

ima 300 svashta da se nadje za decata i tinejdjeri ispod 1k dindzi komad necega (recimo majice kratak rukav za 500, neke trenerke i duksi za 500 - 1000), ima chak i za odrasle tu i tamo, u pristojne cene, mada im je kvalitet tekstila vrlo upitan u vecini sluchajeva, mora da se birka. zimske jakne korektne.

 

za roditelji male dece koji prate, kvalitet tipa teranova, mestimichno mozda i bolji, cene oko tu i tamo, zavisi.

 

i u teranovi 70% na zimskost, doshlo mi na esemes danas.

Edited by gospa buba
Link to comment

Ja rekoh onomad da je meni vaikiki ok, turci su to

nije mi ok. krojevi su dobri, vecina tekstila je krsh. ali hajde, moze da se probere, ne kazem.

Link to comment

Meni ok. Nanosah se kravate od 0.6k dinara, komada nekoliko

dobro bre to je aksesoar. trikotaza za odrasle im je glindzava, mushke koshulje takodje. dechje stvari za nijansu bolje.

 

ca naprimer zavisi shta pogodish, ja sam nabola nekoliko onih basics majica, neunishtive su. a neke katastrofa. i one iz lilija za 500 isto, odlichan pamuk. i u hm ona dechja fol organik linija pamuchnih stvari, shto idu 3 za 2, odlichan tekstil...

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ubedljivo najrecesivnija radnja u BGD je  Koka mar. Najpovoljnije u gradu osnovne sirovine kao npr. jaja- od 6 do 12 din za komad. Brašno tip 500 Žitopromet- 35 din, šećer 72, kore za pitu (odlične) 59 dinara 500 g,  sir svež za pite 169 din/kg, ulje isto jeftinije, masni sir 45%mm upakovan fabrički, 250 g 59 dinara(proizvođač Select milk). Mleko i mlečni proizvodi raznih domaćih proizvođača- Zapis Tare, Niška mlekara, Vindija, Select milk, ima proizvoda od kozjeg i ovčijeg mleka.   Ima i odeljak sa svežim mesom i suhomesnatim proizvodima.

Mislim, tako treba da funkcioniše malo i srednje preduzeće. U Vojv. Stepe ima 2 radnje, jedna ispod non stop Maksija, druga iznad Više elektrotehničke, u prizemlju zgrade u kojoj je i Pošta, samo drugi ćošak.

Link to comment

Merkur na NBG se zatvara do kraja meseca. Dobih sms, totalna rasprodaja i do 80%. Bas steta, jeste da su im redovne cene bile vece od konkurencije, ali akcijska snizenja su im bila odlicna plus popust uz karticu poverenja. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...