Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

U Ideinim prodavnicama ima obaveštenje koje visi sa plafona ispred kasa- ako nađete proizvod kome je istekao rok trajanja- dobićete ispravan upola cene, ako nađete proizvod pogrešno označene cene- dobićete isti upola cene itd.

Večeras sam na osnovu tog obećanja kupila 500 g trikolor testenine K pkus ( proizvođač Divella- Italija) za 55 dinara jer su označili 109.99 umesto 122.99. Ako žeite da primenite isto, raspitajte se ko je šef smene, nemojte razgovarati sa ostalima, prave se nevešti, da skratite priču. Taj proizvod mi je posebno otkucala i zamolila me je za račun. Dala sam joj iako znam šta će da uradi i da ni u ludilu nema pravo da mi traži račun - storniraće kupovinu a manjak u robi će prikazati kao krađu. Zato ću sutra ponovo da odem da vidim jesu li ispravili cenu, pa ako nisu onda ću opet za 55 dinara da kupim.

I nemojte pomisliti da je neko slučajno pogrešiou Idei- pre nekolko nedelja sam uočila pogrešno označenu baš tu cenu i upozorila sam ih, rekli su da će ispraviti što do danas nisu učinili.

 

Isto tako, imaju i lešnike pogrešno označena cena, ali ne volim lešnike.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...