Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Je l' istina da je Aman kupio Interex?

Интерех напушта Балкан ,оријентишу се само на матично тржиште .

Svi to rade, svuda treba kontrolisati račun, ja u rodi redovno lovim te njihove lopovluke

У Роди ,где ја живим ,никада се није десило ништа слично (буквално сам инвентар тамо :D ),али су ужасно поскупели од када их је преузела Идеа.

 

Пар пута куповао ситнице(слаткише ,сокове ,вопс) у Аману (улаз у Сурчин најчешће ) и нисам стекао такав утисак о њима .Додуше ,сам назив ми је одбојан ,тако да ...

Link to comment

kad smo vec kod muljanja sa cenama..u Rodi cene sireva (a verovatno i salama i toga ali nisam gladala) izrazene na 100g umesto na kg  :o

 

da, sve suvo takođe na 100 grama

Link to comment

bio bi fazon da sve cene stave na 62,5 grama, sve bi bilo jeftinije i super

 

ja sam nešto umislio da sve cene moraju da budu svedene i na kilo/litar, pored jediničnog pakovanja

Link to comment

bio bi fazon da sve cene stave na 62,5 grama, sve bi bilo jeftinije i super

 

ja sam nešto umislio da sve cene moraju da budu svedene i na kilo/litar, pored jediničnog pakovanja

ne, sad ima jogurt u fantastichnom nikad nevidjenom pakovanju od 1450 grama. prvo je odradjena konverzija litar - kilogram kod gustih materija, uz zadrzavanje cene za litar. a sve shto nije bilo vezano za zapreminu, sad je 80 i 180 grama, uz zadrzanu prethodnu cenu...

Edited by gospa buba
Link to comment

vidish interesantno kako nisu vec pocheli da ga prodaju na 1800 makar ^_^

 

zeznuto je pivo, bar da naprave neki grchki tip piva gust, pa da predju na grame. ovako nishta :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...